RX 6400 ve Ryzen 3 4100 sistem toplama

Bilgiler için teşekkürler arkadaşlar, tek tek toplamak bana zahmetli geldide. Hazır İncehesap'ta kampanyalar ve indirimler varken, bana 7 bin - 8bin arasında hazır sistem önerebilir misiniz? Yüksek bir performans beklemiyorum zaten. Yüksek grafik takıntımda yok.

Bilgiler için teşekkürler arkadaşlar, tek tek toplamak bana zahmetli geldide. Hazır İncehesap'ta kampanyalar ve indirimler varken, bana 7 bin - 8bin arasında hazır sistem önerebilir misiniz? Yüksek bir performans beklemiyorum zaten. Yüksek grafik takıntımda yok.

Hocam piyasada bulunan bu fiyatlardaki 6400 olsun 6500XT olsun bu sistemlerde hep parçalardan kısmışlar PSU kasa vs çok kötü olarak seçmişler tek tek topladıgınızda sistem daha kaliteli ve uzun ömürlü olacaktır.
Bu toplama işlerininden anlamadıgınızı varsayarak size piyasadan pahalı şekilde vatandan sistem topladım bulundugunuz şehirde vatan magazasına gidiyorsunuz bu parçaları tek tek satın alıyorsunuz ve sizin yerinize 2-3 saatlik gibi bir sürede topluyorlar hazır çalışır şekilde teslim ediyorlar Windows yükleyip kullanabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    94,8 KB · Görüntüleme: 26
Hocam piyasada bulunan bu fiyatlardaki 6400 olsun 6500XT olsun bu sistemlerde hep parçalardan kısmışlar PSU kasa vs çok kötü olarak seçmişler tek tek topladıgınızda sistem daha kaliteli ve uzun ömürlü olacaktır.
Bu toplama işlerininden anlamadıgınızı varsayarak size piyasadan pahalı şekilde vatandan sistem topladım bulundugunuz şehirde vatan magazasına gidiyorsunuz bu parçaları tek tek satın alıyorsunuz ve sizin yerinize 2-3 saatlik gibi bir sürede topluyorlar hazır çalışır şekilde teslim ediyorlar Windows yükleyip kullanabilirsiniz.
Yardımın için teşekkürler dostum. Antalyadayım. Vatana gidip bu parçaları istesem bu şekilde bir fiyat çıkar değilmi ?

Yardımın için teşekkürler dostum. Antalyadayım. Vatana gidip bu parçaları istesem bu şekilde bir fiyat çıkar değil mi?

Evet herhangi bir magazaya gidiniz bu listeyi gösterip ben bu bilgisayar toplamak istiyorum bu parçaları alsam sistemi burada toplar mısınız vs diyeceksiniz teker teker stokları kontrol edecek adam hepsi mevcutsa hepsini satın alıyorsunuz sonra sizin için topluyorlar bu arada orijinal Windows satmaya çalışırlar 1000 küsur lira filan yazık, gerek yok vs diyebilirsiniz Windows yükleyebilirsiniz evde diye düşünüyorum.

Vatan normalden pahalıya satıyor parçaları haberin olsun.

Belirttim hocam arkadaşa pahalı diye sistem toplamadan anlamadıgını düşündügüm için böyle bir yola başvurduk gitsin bir konussun kafasına ve bütçesine yatarsa halleder ama dedigim gibi hazır sistemlerde birçok kalitesiz parça PSU kasa vs kullanılıyor bununda önemini bilirsiniz diye düşünüyorum.
En azından sıkıntı çıktıgında muhatap bulabilecegi birileri var.

Belirttim hocam arkadaşa pahalı diye sistem toplamadan anlamadıgını düşündügüm için böyle bir yola başvurduk gitsin bir konussun kafasına ve bütçesine yatarsa halleder ama dedigim gibi hazır sistemlerde birçok kalitesiz parça PSU kasa vs kullanılıyor bununda önemini bilirsiniz diye düşünüyorum.
En azından sıkıntı çıktıgında muhatap bulabilecegi birileri var.

Elimde 8 bine yakın ayırabileceğim bir bütçe var en kötü olmadı gittiğimde 8000'e ne dizebiliyorlarsa onu ayarlarım artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı