RX 6400 vs RX 470 vs 570

Reis 580 kaldırılmış RX 570 4 GB ile GTX 1060 3 GB var hangisini almalıyım gönlüm GTX'den yana çünkü onda WattMan sıkıntısı flan yok.

Her RX570 de WattMan sıkıntısı olmayabiliyor ve biraz uğraşla çözülebilecek bir sorun.
Günümüzde 3GB VRAM yetersiz kalıyor bu nedenle önermiyorum.
6 GB VRAM olan modeli olsa olurdu.

Her RX570 de WattMan sıkıntısı olmayabiliyor ve biraz uğraşla çözülebilecek bir sorun.
Günümüzde 3GB VRAM yetersiz kalıyor bu nedenle önermiyorum.
6 GB VRAM olan modeli olsa olurdu.

GTX 1060ı R9 270imi takas ederek 1000 TL'ye kadar düşürdüm R9 270 900 TL RX 570 2200 TL yani keni cebimden 1300 vermem lazım olacak bütçem sınırlı para biriktirip RX 570 almak mantıklı mı hala.

GTX 1060ı R9 270imi takas ederek 1000 TL'ye kadar düşürdüm R9 270 900 TL RX 570 2200 TL yani keni cebimden 1300 vermem lazım olacak bütçem sınırlı para biriktirip RX 570 almak mantıklı mı hala.

Sen bilirsin, RX570'i alacağın kişiyle takas yapma imkanın varsa yap.

Kabul etmiyor sence hangisini alayım benim fikrim yok.

Hangi oyunları oynuyorsunuz veya ileride hangi oyunları oynamayı düşünüyorsunuz.
Grafik kalitesini düşürerek oynarım derseniz alabilirsiniz VRAM'in yetmediği zaman RAM'den ihtiyacını alır gerçi günümüzde 8 GB RAM yetersiz gelmeye başladı, kalan parayla da uygun RAM alırsınız Dual channel yaparsınız.
Tabii yine 4 GB VRAM olsa iyi olurdu.
Burada 2. el alım/satım yeri var isterseniz takas isteğiyle konu açınız.

Hangi oyunları oynuyorsunuz veya ileride hangi oyunları oynamayı düşünüyorsunuz.
Grafik kalitesini düşürerek oynarım derseniz alabilirsiniz VRAM'in yetmediği zaman RAM'den ihtiyacını alır gerçi günümüzde 8 GB RAM yetersiz gelmeye başladı, kalan parayla da uygun RAM alırsınız Dual channel yaparsınız.
Tabii yine 4 GB VRAM olsa iyi olurdu.
Burada 2. el alım/satım yeri var isterseniz takas isteğiyle konu açınız.

Yerim Adana burada takas yapacak biri yoktur herhalde oynayacagim oyunlar RDR2 God of War Cyberpunk 2077 God of War ragnarok oynarım herhalde ilerdede.

Geri
Yukarı