RX 6500 XT 3612TL

Hayır, konu başlığında ki kart daha iyi demek istedim.
Çok karışık geldi cümleniz okuyamadım :D
1650731838048.png

1650731888879.png

2.3X falan daha güçlü. Nvidia planım iptal oldu bu kartlar sayesinde. Nvidia uyumaya devam etsin, en kötü kartı 7.000 TL.

200 dolara satılan bir kart %18 KDV ile birlikte 3493 TL'ye geliyor yani dolar kuru düşmediği sürece bu kartın fiyatı düşmez dip fiyat bu sanırım.
KDV ve benzeri vergiler yurtdışında da var. Sadece ithalat masraflarını dahil etmek yeter. 3300 civarına düşebilir bu kart şu anki kutla.

Ama 300 lira için riske etmeye gerek yok. Alınır geçilir.

KDV ve benzeri vergiler yurt dışında da var. Sadece ithalat masraflarını dahil etmek yeter. 3300 civarına düşebilir bu kart şu anki kutla.

Yurt dışındaki ürünlerde zaten vergi eklenmiş fiyat buraya geldiğinde tekrardan vergi alınıyor daha fazla düşme şansı yok bu kartın alın geçin yani en fazla 100 200 daha düşer oda çok zor bence.

200 dolara satılan bir kart %18 KDV ile birlikte 3493 TL'ye geliyor yani dolar kuru düşmediği sürece bu kartın fiyatı düşmez dip fiyat bu sanırım.
KDV ve benzeri vergiler yurtdışında da var. Sadece ithalat masraflarını dahil etmek yeter. 3300 civarına düşebilir bu kart şu anki kutla.

Yurt dışındaki ürünlerde zaten vergi eklenmiş fiyat buraya geldiğinde tekrardan vergi alınıyor daha fazla düşme şansı yok bu kartın alın geçin yani en fazla 100 200 daha düşer oda çok zor bence.
Kardeşim yurtdışından neden vergi eklenmiş ürün gelsin. Bu firmalar senin benim gibi Amazon'dan satın almıyor ki.

Direkt üretici firmadan alıyor. Ülkeye girerken gümrük ödüyor. Üstüne KDV ekleyip satıyor.

Yani 200 dolarlık amerika fiyatı olan kartı 200 dolardan ucuza alıyorlar

Yeni konular

Geri
Yukarı