RX 6500 XT alınır mı?

ranger1515

Decapat
Selam ben yeni ekran kartı alacağım biraz araştırdım fiyatlara baktım bütçeme uygun olan bu vardı bu kartı pek bilmiyorum nasıl iş görür mü fiyatına değer mi?

Ya da bu fiyat bantlarında daha iyi olan varsa öneride bulanabilir misiniz

İşlemcim R3 3100.

Bu işlemci için yeterli ama ben ekran kartının belleğini az buluyorum işlemci yükseltmiceksen yeter bence

Bende var. Ama seni yanıltmak gibi olmasın o paraya 3. El 6600ler var garantili falan. Ben satıp rx 6600 alacagım. 2.0 da kullanırsan vasat 3.0 eh 4.0 da vram sıkıntısı veriyor. Basım agrimasın paramda fazla cıkışmaz dersen alınabilir. 3300 e falan sıfırı var

Şu anki ekran kartın ve anakartın ne? Ona göre yorumlayacağım.

Şu anki ekran kartım GT 1030 anakartım Gigabyte B450M S2H.

Bu işlemci için yeterli ama ben ekran kartının belleğini az buluyorum işlemci yükseltmiceksen yeter bence.

Yok işlemci yükseltmicem belleği biraz az ama güncel oyunları oynatır gene değil mi orta veya düşük ayarlarda.

Şu anki ekran kartım GT 1030 anakartım Gigabyte B450M S2H.

Yok işlemci yükseltmicem belleği biraz az ama güncel oyunları oynatır gene değil mi orta veya düşük ayarlarda.
Knk aynı sistem bende de vardı 😂 ekran kartın zotac değildir inşallah bu arada bende rx 570 çektim bir tane

Alınır fakat en yakın zamanda işlemcinizi R5 5500 veya R5 5600 yapmanızı tavsiye ederim.

R3 3100 yeni nesil oyunlar için yetersiz mi?

2.el aldım 1400'e Gaming X bayağı güzel fiyata geldi sanada tavsiyem 2. el 3K ya 1660 Super var onu alman daha iyi olur.

Bulduğun sayfadan link atabilir misin 2.el olanlarda mining filan yapıyolar bazen de onu nasıl anlayabiliririm?

Geri
Yukarı