RX 6500 XT almak mantıklı mı?

Slenders

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 0 olarak şu anda şu devirde RX 6500 XT almak mantıklı mıdır? PCI-e 3.0 ve PCI-e 4.0 için

3000 TL'ye kadar bütçem var ve bu ekran kartını alabiliyorum derseniz mantıklı. i5 10500 işlemcili bir sistemde kullandım. Valorant gibi oyunları oynarken bir sorun yaşamadım. PCI-e 4.0 soketle arasında ciddi bir fark yok. Bu tarz oyunlar oynayacaksanız bu bütçe için ideal (Örnek bir bütçe olarak).

3700TL ye bulunabilen alınabilecek en iyi ekran kartı. Bence mantıklı.

Arkadaşlar 0 olarak şu anda şu devirde RX 6500 XT almak mantıklı mıdır? PCI-e 3.0 ve PCI-e 4.0 için

Hocam şu devirde demişsiniz ama yıllardır var olan bir kart değil alınabilir. Özellikle 4.0 için

PCI-e 4.0 için iyidir kendim şahsen PCI-e 4.0 da kullanıyorum performanslı bir karttır.

Kişiye ve bütçeye göre değişir. Aceleniz yoksa ve bütçeniz azsa biraz daha bekleyip ekleyerek üstüne 6600 almaya çalışın derim. Bana göre kötü bir kart 6500 XT. Ben tercih etmezdim.

Kişiye ve bütçeye göre değişir. Aceleniz yoksa ve bütçeniz azsa biraz daha bekleyip ekleyerek üstüne 6600 almaya çalışın derim. Bana göre kötü bir kart 6500 XT.

Ben kullanıyorum tam bir F/P ürünüdür kötü bir kart değildir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…