RX 6500 XT almak mantıklı mı?

Bütçe ne kadar?

Yo kart bende var ben 3800 liraya almıştım bütçemi arttırma imkanım da yoktu Sapphire modelini almıştım, sadece sorayım dedim sizlere ve bir arkadaşım soruyordu onun için bütçesini pek arttıramaz bilginiz olsun

PCIe 4.0 anakartınız varsa evet

PCI-e 3.0 da kullanıyorum ben kendim arkadaşım herhalde PCI-e 3.0 alacak bilmiyorum ben memnunum bütçesi de sıkıntılı 3700-3900 arası bütçesi var fazla çıkamaz daha, bende sizlere sorayım dedim

3.0 için kötü mü peki?

Yani ben bir kötülüğünü görmedim 7-8 FPS fark var diye biliyorum PCI-e 4.0 ile arasında, ama kötü değil yani ben oyun oynuyorum Metro Exodus'u yüksek ayarlarda 60-80 FPS arası oynuyorum Metro Exodus'un ne kadar güçlü oyun olduğunu biliyorsunuzdur herhalde. :)

Yo kart bende var ben 3800 liraya almıştım bütçemi arttırma imkanım da yoktu Sapphire modelini almıştım, sadece sorayım dedim sizlere ve bir arkadaşım soruyordu onun için bütçesini pek arttıramaz bilginiz olsun

PCI-e 3.0 da kullanıyorum ben kendim arkadaşım herhalde PCI-e 3.0 alacak bilmiyorum ben memnunum bütçesi de sıkıntılı 3700-3900 arası bütçesi var fazla çıkamaz daha, bende sizlere sorayım dedim

Yani ben bir kötülüğünü görmedim 7-8 FPS fark var diye biliyorum PCI-e 4.0 ile arasında, ama kötü değil yani ben oyun oynuyorum Metro Exodus'u yüksek ayarlarda 60-80 FPS arası oynuyorum Metro Exodus'un ne kadar güçlü oyun olduğunu biliyorsunuzdur herhalde. :)

Zaten sahipsen karta niye böyle bir soru sorduğunuzu anlamadım.

Yo kart bende var ben 3800 liraya almıştım bütçemi arttırma imkanım da yoktu Sapphire modelini almıştım, sadece sorayım dedim sizlere ve bir arkadaşım soruyordu onun için bütçesini pek arttıramaz bilginiz olsun.

PCI-e 3.0 da kullanıyorum ben kendim arkadaşım herhalde PCI-e 3.0 alacak bilmiyorum ben memnunum bütçesi de sıkıntılı 3700-3900 arası bütçesi var fazla çıkamaz daha, bende sizlere sorayım dedim.

İşlemcin ne peki?

İkinci el kart alma şansı varsa o kadar da mantıklı değil pek, sıfır olarak alternatifi yok sıfır isteniyorsa mantıklı.

Benimki i5 9400F ortalama kaç alırım?

Hiçbir fikrim yok ama darboğaz olmaz diye biliyorum oladabilir pek emin değilim.

Bu durumda alınabilir ürün, hangi modele bakıyorsunuz?
Ya sapphire diyorum da o takmış msi markasına

Hiçbir fikrim yok ama darboğaz olmaz diye biliyorum oladabilir pek emin değilim.

Ya sapphire diyorum da o takmış msi markasına
sapphire aldırmaya çalışıcam

Yeni konular

Geri
Yukarı