RX 6500 XT beklenmeli mi?

ArdaDnz

Decapat
Daha fazla  
Malum ekran kartları fiyatları havalarda gerek dolar, gerek miningciler vs. sizce RX 6500 XT'yi beklemeli miyim? Yoksa 1650 almayı düşünüyorum. Öneriniz neler? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geldiğinde fiyatı 2 katına çıkarsa şaşırmam. 1650 alabilirsiniz bence.

Ya kardeşim artık anlayın bu ülkede bir şeyi beklemeyin ihtiyacınız varsa hemen alın
Alacağınız şey ithal ürünse zaten sorman hata direk alman lazım bu ürün yeni stoklara girecek yani mevcut kur neyse o geçerli olacak, fiyatı ne olur bilmiyorum artık orta segment kartları 3000-5000'e alma devri geçti bitti mining bitse bile zor artık bu ekonomide

Ya kardeşim artık anlayın bu ülkede bir şeyi beklemeyin ihtiyacınız varsa hemen alın
Alacağınız şey ithal ürünse zaten sorman hata direk alman lazım bu ürün yeni stoklara girecek yani mevcut kur neyse o geçerli olacak, fiyatı ne olur bilmiyorum artık orta segment kartları 3000-5000'e alma devri geçti bitti mining bitse bile zor artık bu ekonomide
Teşekkürler yanıtınız için
Ya kardeşim artık anlayın bu ülkede bir şeyi beklemeyin ihtiyacınız varsa hemen alın.
Alacağınız şey ithal ürünse zaten sorman hata direk alman lazım bu ürün yeni stoklara girecek yani mevcut kur neyse o geçerli olacak, fiyatı ne olur bilmiyorum artık orta segment kartları 3000-5000'e alma devri geçti bitti mining bitse bile zor artık bu ekonomide.

Bu ekonomide hiçbir şey beklenmemeli ihtiyacın olan ve işini görecek herhangi bir şeyi alabileceğin en ilk koşulda 3 - 5 bakmadan almalısın.

Bu ekonomide hiçbir şey beklenmemeli ihtiyacın olan ve işini görecek herhangi bir şeyi alabileceğin en ilk koşulda 3 - 5 bakmadan almalısın.

Haklısınız, fikirleriniz için teşekkür ederim. 1650 bir süre beni götürür mü peki. Daha sonra daha iyi bir kart almayı planlıyorum. Genellikle Valorant CS:GO gibi oyunlar oynuyorum. Ryzen 5 5600X ile kullanacağım. Ultra ya da high takıntım yok. Teşekkürler yeniden.

Son düzenleme:
Teşekkürler yanıtınız için

Haklısınız, fikirleriniz için teşekkür ederim. 1650 bir süre beni götürür mü peki. Daha sonra daha iyi bir kart almayı planlıyorum. Genellikle Valorant CS:GO gibi oyunlar oynuyorum. Ryzen 5 5600X ile kullanacağım. Ultra ya da high takıntım yok. Teşekkürler yeniden.
oynadığım oyunlara fazlasıyla yetecektir.

Geri
Yukarı