RX 6500 XT ekran kartı alınır mı?

Floppa

Hectopat
Daha fazla  
  • İşlemci: i5 14000F.
  • Anakart: Gigabyte H510M-H
  • RAM: 16 GB.
Merhaba arkadaşlar, bu sisteme RX 6500 XT uyumlu olur mu? Başka aynı fiyat bandında kart önerirseniz, ikinci el dısında neler önerirsiniz?

Şimdiden teşekkürler.

• İşlemci: i5 14000F.
  • Anakart: Gigabyte H510M-H
  • RAM: 16 GB.
Merhaba arkadaşlar, bu sisteme RX 6500 XT uyumlu olur mu? Başka aynı fiyat bandında kart önerirseniz, ikinci el dısında neler önerirsiniz?

Şimdiden teşekkürler.
Maksimum bütçe nedir?

Hocam ikinci el konusunda çevremde çok sıkıntı yaşayanlar oldu o yüzden güvenemiyorum

Hocam o zaman bu fiyat için en iyi seçenek bu,

2. el de güvenilirlik hakkında konu açarsanız tüm sorularınız cevaplanır forum içinden de satan arkadaşlar olduğundan güvenilir bir araştırma yaparsanız 2. el çok daha iyi ekran kartı bulunabilir.

Ve ya paranızı saklayıp 2K daha ekleme şansınız olursa yakın zamanda ARC750 veya RX6660 bakabilirsiniz 0 olarak.

Hocam o zaman bu fiyat için en iyi seçenek bu,

2. el de güvenilirlik hakkında konu açarsanız tüm sorularınız cevaplanır forum içinden de satan arkadaşlar olduğundan güvenilir bir araştırma yaparsanız 2. el çok daha iyi ekran kartı bulunabilir.

Ve ya paranızı saklayıp 2K daha ekleme şansınız olursa yakın zamanda ARC750 veya RX6660 bakabilirsiniz 0 olarak.

Su anki anakartım PciExpress 4.0 uyumlu mu acaba oyle olunca FPS açısıdnan daha iyi verim alınıyor diye biliyorum da.

.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı