RX 6500 XT ekran kartı ASUS Prime Z270-P ile uyumlu mudur?

Tamamdır usta saolasın.

Ha bu arada hocam aklıma geldi şimdi siz söylemiştiniz anakart işlemci iyi para eder diye anakarta baktım ama pek piyasası yok sizce 2.el i5 7500 ve asus prime Z270 P kaç para eder?
Benzer anakartlar sarı sitede 1.500 - 2.000 TL arasında. İşlemci de 1.000 - 1.500 TL arasında.
Anakartınız daha hızlı satılır. İşlemciniz daha yavaş...

Z270 anakartların üstün overclock becerileri var. Sizin işlemciyle o özellikleri kullanmanız pek mümkün değil ama i7-7700K işlemci ve OC potansiyeli olan RAM'lerle çok aranan bir seri anakarta sahipsiniz.

Z270 anakartların üstün overclock becerileri var. Sizin işlemciyle o özellikleri kullanmanız pek mümkün değil ama i7-7700K işlemci ve OC potansiyeli olan RAM'lerle çok aranan bir seri anakarta sahipsiniz.
Tabii 4 4 işlemciyle overclocku geç pc yi açabilmesi bir mucize :D ama anakartın fiyatının pahalı olması baya iş görücek benim planım şuan 1050 yi satıp yeni işlemci anakart alıp eskilerini satıp sonra üstüne bide rx 6500 ü satıp 6600 almak uzun ama efora değicek bir yol kısacası.

Anakarta ayrı ilan girerseniz daha çabuk satılır.
İşlemci ve RAM'ler için de ayrı ayrı ilan oluşturun.
ramler şuanlık duracak mecbur yeni ram satın alamam rx 6600 e ilerlersem eğer.Ama anakart ve işlemciyi ayrı ilanlarda yayınlamayı düşünmüştüm ben de.1050 satıldığında denklem çözülecek büyük oranda da daha var gibi o kısma.

ramler şuanlık duracak mecbur yeni ram satın alamam rx 6600 e ilerlersem eğer.Ama anakart ve işlemciyi ayrı ilanlarda yayınlamayı düşünmüştüm ben de.1050 satıldığında denklem çözülecek büyük oranda da daha var gibi o kısma.
Bu arada bu anakarta olacak güzel bir işlemci var mıdır şöyle kazık olmayanından?

Son düzenleme:
Elinde öyle bir işlemci ve ona uygun sistemi hazır olan, ama anakartı bozulan yazılımcı/tasarımcılara ve eskinin güçlü ekran kartları bulunan oyunculara lazım oluyor.
Evet bu mantıklı.O zaman satmak en makulu yine.İşlemci de ortalama 1200 den gitse işimi fazlasıyla görür.Asıl olay 1050 ve 6500 ün satılmasında.

Yeni konular

Geri
Yukarı