RX 6500 XT mi, GTX 1650 Super mi?

Bence yanlış yaptın. Elindeki OC kart muhtemelen 6500'den daha fazla FPS verecekti. 6500 XT pek bir şey katmaz, VRAM de 4 GB yani aynı. Yine de fazla masraf yapmadığın için sorun olmaz.

Bu şu an için doğru ama AMD'nin gelecek güncellemelerde çok daha yukarıya çıkacağını düşünüyorum zamanında çok örnek gördüm bu sefer de aynı olacağının düşünüyorum.

4400 az fiyata vermişsin bana 5400 veren oldu vermedim 1650 Super'den 6500XT'ye geçmeyi pek mantıklı bulmuyorum 1650 Super'in 6500XT'den daha iyi bir kart olduğunu düşünüyorum ayrıca pcle 4.0'ın kesinlikle gerekli olduğu bir kart 6500XT şu an sıfır olarak satışı olan bir kart olsaydı 1650 Super herkes 1650 Super alırdı.

4400 az fiyata vermişsin bana 5400 veren oldu vermedim 1650 Super'den 6500XT'ye geçmeyi pek mantıklı bulmuyorum 1650 Super'in 6500XT'den daha iyi bir kart olduğunu düşünüyorum ayrıca pcle 4.0'ın kesinlikle gerekli olduğu bir kart 6500XT şu an sıfır olarak satışı olan bir kart olsaydı 1650 Super herkes 1650 Super alırdı.
Elimde ki ürünün marka modelinin birebir aynısını garantili olarak param güvende ile 4200TL'den adam satıyordu onun üzerine ekran kartını o fiyata koysam evet belki yine satılırdı ama hızlı satıp hızlı almak istedim. PCI-e 4.0 kabloları piyasaya yavaş yavaş dökülüyor Anakart'da 3.0 desteği olan birçok kişinin o dönüştürücüleri alacağını düşünüyorum. Misal örnek ürün bu hocam. Ürün

Elimde ki ürünün marka modelinin birebir aynısını garantili olarak param güvende ile 4200TL'den adam satıyordu onun üzerine ekran kartını o fiyata koysam evet belki yine satılırdı ama hızlı satıp hızlı almak istedim. PCI-e 4.0 kabloları piyasaya yavaş yavaş dökülüyor Anakart'da 3.0 desteği olan birçok kişinin o dönüştürücüleri alacağını düşünüyorum. Misal örnek ürün bu hocam. Ürün
Yanlış bir bilgi ve yaymaya devam etmeyin bence. Yorumların hepsini okudum emin olmama rağmen ama bahsettiğiniz yorumda arkadaşın kullandığı anakart zaten 4.0 x16 destekli. Eski yeni fotoğraf atmış ikiside 4.0. Bahsettiğimiz konu donanımsal bir konu bu tarz kablolar ile PIC Express versiyonunu 3.0'dan 4.0 olmaz.

Geri
Yukarı