RX 6500 XT sistem 8199 TL!

Sizin sorun yaşadığınız kişi farklı bir firmada da çalışıyor olabilirdi. Onlarca kez alışveriş yaptım iadeye gönderdim bozuk geldi gönderdim vs. hiçbir sorun yaşamadım.

Size öyle gelmiş bana neden velet bir çocuk geldi telefonda uzattıkça uzattı sert konuşunda küfür etti sonra mahkeme deyince yalvardı işten atarlar diye demek çalışanları kötü.

Şu tarz yorumları okuyunca ben sinirleniyorum vallahi. Öyle bir konuşuyorki her yer sorunsuz bir tek itopya sorunlu sanki. Cidden şu kafa bir bitmedi ya.

İncehesap'tan alışveriş yapıp sorun yaşayan çok fazla kişi var.
İnventustan alışveriş yapıp sorun yaşayan çok fazla kişi var.
Sinerji'den alışveriş yapıp sorun yaşayan çok fazla kişi var.
GamingGenden alışveriş yapıp sorun yaşayan çok fazla kişi var.
GameGaraj'dan alışveriş yapıp sorun yaşayan çok fazla kişi var.
Hepsiburada'dan alışveriş yapıp sorun yaşayan çok fazla kişi var.
N11'den alışveriş yapıp sorun yaşayan çok fazla kişi var.
Gittigidiyor'dan alışveriş yapıp sorun yaşayan çok fazla kişi var.
Söylediğiniz sitelerin çoğunun hizmeti İtopya'ya bin basar. İtopya'dan aldığın ürünü iade etmek için dava açman gerekiyor. Yoksa sevsen iade almıyorlar. Her sitenin, firmanın sorunu var elbet. İtopya kadar değil ama.

İtopya müşteriye ürünü güzel sunsa bile güzelce vermediği için güvenmenin zor olduğu bir firma Rust'in hocanın başından geçenin benzeri bende velet deyip günahını almayayım 20-22 yaşlar arası tahminimce birisi açtı telefonu kargo yok ortalıkta ulaşmış gözüküyor aldığım şeyde bir kulaklık hani iptal edip parasını alsam gene firmayla aram bozulmaz başka ürün alırım belki ileride yok adam diyor beyefendi kargonuz elinize ulaşmış yahu ben aptal mıyım yoksa ileri derece kör mü kargo bana geldiyse niye bende yok diyeyim yok adam üsteledi biraz üstüne gittim bir sesinizi keser misiniz diye bir şey duydum sonra ise direk tüketici haklarına başvuracağımı belirttim her şeyi hazırlayacaktım ki bir geri dönüş geldi para iadesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı