RX 6500 XT sistem alınır mı?

Yusfqx

Decapat
Selam, yaklaşık 15-20 gün sonra bir sistem alacağım. Genel olarak oyun oynamak için alıyorum. Şu anlık bir sistem buldum kendime bunu almayı düşünüyorum danışmak istedim. Sadece kasa alacağım ve fiyatı; 11.200TL. Ekstra olarak şunu söyleyeyim eğer başka bir sistem önerecekseniz taksit seçeneği olacak şekilde önerin lütfen, çünkü bu sistemide taksitli alacağım. Maximum 12.000TL verebilirim taksit faiziyle birlikte.

Sistem bu şekilde;

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    17,6 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, yaklaşık 15-20 gün sonra bir sistem alacağım. Genel olarak oyun oynamak için alıyorum. Şu anlık bir sistem buldum kendime bunu almayı düşünüyorum danışmak istedim. Sadece kasa alacağım ve fiyatı; 11.200TL. Ekstra olarak şunu söyleyeyim eğer başka bir sistem önerecekseniz taksit seçeneği olacak şekilde önerin lütfen, çünkü bu sistemide taksitli alacağım. Maximum 12.000TL verebilirim taksit faiziyle birlikte.

Sistem bu şekilde;

Şu şekilde sistemi alıp.
Şu ekran kartını takıp kullanabilirsiniz yukarıdaki sistemde montaj deneme Windows RAM'i 2x8 yapmayı SSD iyileştirmesi vs HDD ekleyip bu şekilde çok daha iyi verim alırsınız.
Oyun için RX 6600 6500XT'yi 3'e katlar diyebiliriz.

Geri
Yukarı