RX 6500 XT sistem FIFA 24 açar mı?

Anlayış derken? Bunlar Steam'in resmi sitesinde bulunuyor.

Bunlar oyun yapımcıları tarafından test ediliyor. Yani uydurma değil.
Hocam örnek olarak 1050 ti. Minimumda önerilenler arasında. Kendisi low ayarlarda ortalama 58 FPS veriyor. Ama başka biri daha düşük kartla 50 FPS oynamaya razı. Ama başka biri de ortalama düşük ayarlarda 65 FPS istiyor olabilir. Önerilenlerde ise RX 5600'ü baz alalım. Kart ultra ayarlarda ortalama 65 FPS verirken yer yer 38'lere düşüyor. Ama başka biri ultra ayarlarda daha yüksek FPS almak isteyebilir.

Hocam örnek olarak 1050 ti. Minimumda önerilenler arasında. Kendisi low ayarlarda ortalama 58 FPS veriyor. Ama başka biri daha düşük kartla 50 FPS oynamaya razı. Ama başka biri de ortalama düşük ayarlarda 65 FPS istiyor olabilir. Önerilenlerde ise RX 5600'ü baz alalım. Kart ultra ayarlarda ortalama 65 FPS verirken yer yer 38'lere düşüyor. Ama başka biri ultra ayarlarda daha yüksek FPS almak isteyebilir.
Hocam haklılık payınız var ama bunlar ortalama değerler sanırım.

Zorlanır mı kral bir arkadaşa sordum en düşük ayarlarda oynatmaz dedi.

Arkadaşın iyi sallamış, oyun en az 1050 Ti istiyor sendeki kart 1650'den iyi

Önerilenlerde ise RX 5600'ü baz alalım. Kart Ultra ayarlarda ortalama 65 FPS verirken yer yer 38'lere düşüyor. Ama başka biri Ultra ayarlarda daha yüksek FPS almak isteyebilir.

Ben o kartla Ultra da 90FPS oynuyordum o oyunu

Aynı sistem gereksinimlerine sahip 23 oynuyorum şu an, 24'ün deneme süresi doldu. Buyur Full grafik gol sevinci;

ffia23.png

Bu da maç içi;

fifa 23 v2.png

Son düzenleme:
23 mü 24 mü anlamadım?

24 oynadığım dönem oyun içi 90 FPS alıyordum, 24'ün EA Play ile oynadığım için deneme süresi doldu maalesef bu da 23. Sistem gereksinimleri aynı zaten. Sizin dediğiniz değerleri 5500XT ile alıyorlar.

Ara sahnelerde bende 30 FPS'ye düşüyor kasmalar oluyor sizde de öyle oluyor mu acaba?

Minimum 57 oluyor.

ff23.png

Arkada oyun iniyor aynı zamanda müzik dinliyorum FPS biraz daha düştü o sebepten, gol tekrarı bu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı