RX 6500 XT sistem önerisi

Bu bilgisayarları bulabildim. Sizce hangisini almalıyım veya bunlardan başka bir önerisi olan var mı?
Bütçem: 10000 TL.

R serisi 4.nesil işlemciler asla alinmaz 3.nesil tercih edini Intel olan belki alinabilir.

Hocam ben takip etmiyorum yardımcı olur musunuz?

Donanım Arşivi
Modart PC
PC hocası
Bu üçlüyü takip edebilirsiniz. İtopya ve Gaming gen gibi yerleri de takip edebilirsiniz. Önümüzdeki 2 hafta içinde en az 4-5 sistem çıkar, Instagram'dan takip edin.
1 kere alacaksınız, aldığınıza değsin. Teneke kartlara para vermeyin.

Donanım Arşivi.
Modart PC.
PC hocası.
Bu üçlüyü takip edebilirsiniz. İtopya ve Gaming gen gibi yerleri de takip edebilirsiniz. Önümüzdeki 2 hafta içinde en az 4-5 sistem çıkar, Instagram'dan takip edin.
1 kere alacaksınız, aldığınıza değsin. Teneke kartlara para vermeyin.

Bir arkadaş Donanım Arşivi'nin topladığı bir bilgisayarı attı 13000 TL'ye 3060'lı fakat 13000 TL bütçem yok şu anlık. Belki 1-2 ay sonra. Fakat o zaman da asgari ücrete zam geldiği için fiyatlar artacak diye düşünüyorum.

Bir arkadaş Donanım Arşivi'nin topladığı bir bilgisayarı attı 13000 TL'ye 3060'lı fakat 13000 TL bütçem yok şu anlık. Belki 1-2 ay sonra. Fakat o zaman da asgari ücrete zam geldiği için fiyatlar artacak diye düşünüyorum.

1-2 ay gibi zamana o sistem kalmaz hocam, çıkan sistemler Max 2-3 gün içinde tükeniyor.
Siz bilgisiz arkadaşlara takmayın, dediğim gibi yapın takip edin o kanalları. Forumunda indirim köşesi başlığı var orayı da takip ederseniz bu iş tamam. 😀

Daha 1 hafta önce 9600₺'ye 3050 sistem çıktı.

Geri
Yukarı