RX 6500 XT sistem Rust'ta 50 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Rht01

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16GB
SSD veya HDD modeli
WDGREEN 500GB SSD
Ekran kartı
XFX RX6500XT
Anakart
B150M GAMING PRO
İşlemci
İ5 6400 2.70 ghz (oc ile 3.30)
Sistemim Rust sunucularında high ayarlarda da Low ayarlardada 40-50 FPS verebiliyor. Bu tamamen bir saçmalık. Bir şekilde düzelmesi lazım değil mi?
GTX 1660 ve Ryzen 5 5600 kullanan arkadaşım 100 FPS'lerde gezerken ben oyunu oynayamıyorum.

Sistemim Rust sunucularında high ayarlarda da Low ayarlardada 40-50 FPS verebiliyor. Bu tamamen bir saçmalık. Bir şekilde düzelmesi lazım değil mi?
GTX 1660 ve Ryzen 5 5600 kullanan arkadaşım 100 FPS'lerde gezerken ben oyunu oynayamıyorum.

Darboğaz kaynaklı olabilir hocam işlemcinizi değiştirmenizi tavsiye ederim.

Kullanım değerlerinizi atar mısınız? Rust hatırladığım kadarıyla işlemci yüklü bir oyun ve R5 5600 çok daha güçlü bir işlemci. Ek olarak zaten darboğazda yapıyordur.

Kullanım değerlerinizi atar mısınız? Rust hatırladığım kadarıyla işlemci yüklü bir oyun ve R5 5600 çok daha güçlü bir işlemci. Ek olarak zaten darboğazda yapıyordur.

5dk içinde atarım. Bir de Afterburner üzerinden bir şeyler yapabilir miyim?

Eğer oyun buysa sizle benzer sistem 50 FPS'i geçmiyor. Sistemde sorun yok gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Usta grafikler çok yuksek olmasına rağmen adam 55FPS alıyor. Ve CPU yüzde 30 GPU yüzde 90. İşte sıkıntı bende bu yük neden işlemciye biniyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı