RX 6500 XT sistemde görüntü anlık gidip geliyor

SolidSnake[T-P]

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Çok ciddi bir problemle karşı karşıyayım. Ekranım her 10 Dakika'da bir gidip geliyor bazen ardı ardına yapıyor. Her şey arka planda çalışıyor kulaklık bağladığımda ses geliyor fakat görüntü gidiyor. Televizyona bağlı durumda ve PSU'dan coil whine sesi geliyor rölantide yapıyor bunu oyuna girince ses kesiliyor ama bu görüntü gidip gelmesi aynı şekilde rölantide oluyor yük bindiğinde oyun oynarken olmuyor televizyondan mı yoksa PSU'mu ya da ekran kartında mı problem var anlamış değilim. Herhangi bir hata da vermiyor sistemim.

MSI-H510M Pro.
i3-10100
16 GB DDR4 3200MHz Patriot RAM.
ASUS RX 6500 XT Dual OC.
128 GB Kingston SSD + 1 TB Toshiba.
Performax Gaming 650 watt 80+ bronz.

Video eklendi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dosya Ekleri

• Report.txt
    33 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Video ekledim @xenom0rphe

Video ekledim @xenom0rphe

Video gizli.

Dediğim gibi DDU deneyin ve farklı görüntü kablosu ile deneyin.

Dediğim gibi DDU deneyin ve farklı görüntü kablosu ile deneyin.

Elimde maalesef başka hdmi kablosu mevcut değil amd kendi uygulamasından sıfırdan kurulum yap dedim tüm sürücüleri silip en son sürücüyü yükledi neden kaynaklanır bu sorun ekran kartı problemi mi yoksa başka bir problem'mi daha yeni aldım bu ekran kartını üç ay öncede böyle yapmıştı sürücü güncellemesi yapınca düzelmişti şimdi gene yaptı fakat videolardaki gibi ard arda gidip geliyor bazende tv'deki hdmi değiştirince geliyor.

Geri
Yukarı