RX 6500 XT sistemde WattMan hatası

AltairRR

Hectopat
Yer
Konohagakure
Daha fazla  
Cumartesi günü Vatan Bilgisayar üzerinden aldım sistemi ve Windows kurdum fakat ekran kartı sürücüsü WattMan hatası veriyordu sizce nedeni ne olabilir? Şu an farklı WHQL sürücü indirdim aynı hatayı verirse ne yapmam lazım?

Hangi olaydan sonra aldınız? Wattman sistemde bir problem olduğunu bildirir. Yazılımsal veya donanımsal bir problem olabilir, ipucu vermez. Biraz daha açın.
Hocam tüm sürücüler güncel bu sefer farklı bir ekran kartı sürücüsü denedikten sonra yazıcam tekrardan şu anda whql sürümünü indirdim

Hangi olaydan sonra aldınız? Wattman sistemde bir problem olduğunu bildirir. Yazılımsal veya donanımsal bir problem olabilir, ipucu vermez. Biraz daha açın.
Ayrıca VGA Monitör kullanıyorum ve dönüştürücü ile görüntü alıyorum.
Bir başka kullanıcı da böyle kullanıyormuş ve dönüştürücüden kaynaklanıyormuş

@AltairRR Sormaya çalıştığım farklı aslında. Ne zaman bu bildirim önünüze çıkıyor? Durup dururken mi? Yoksa oyun esnasında siyah ekran aldıktan sonra mı?
Siyah ekran aldıktan sonra sistemi yeniden başlatıyorum ekran geliyor ve bildirim öyle geliyor

WattMan hatası bilinenin aksine çoğu zaman kartla ilgili değildir, sistem sizi uyarır bak bir sıkıntı var diye. Hangi işlemlerden sonra alıyorsunuz?
Oyun oynarken ya da mesela bugün steam üzerinden güncelleme yapacaktım ve aynısı oldu şu an farklı bir sürücü kullanıyorum umarım aynı hata ile tekrar karşılaşmam

Geri
Yukarı