RX 6500 XT ve R5 5600 sistem nasıldır?

Oynayacağınız oyunlar Valorant CSGO tarzı FPS oyunları ise ikinci el sağlam grafikli kartlı daha iyi sistemlere göz atın, sıfır almak, gelecek odaklı ve hikayeli oyunları oynamak istiyorsanız bütçenizi arttırıp RX 6600'lü sistemlere yönelin.

Oynayacağınız oyunlar Valorant CS:GO tarzı FPS oyunları ise ikinci el sağlam grafikli kartlı daha iyi sistemlere göz atın, sıfır almak, gelecek odaklı ve hikayeli oyunları oynamak istiyorsanız bütçenizi arttırıp RX 6600'lü sistemlere yönelin.

Haklısınız ilerleyen zamanda ekran kartını satıp üzerine ekleyim RX 6600XT veya RTX 3060 almayı düşünüyorum.

Hocam 2. el alın ama 6500 XT almayın garantili kutulu 2.el RX 6600 alın.

Dostum yaşadığım şeye inanamazsın babama bu PC'yi gösterdim ve bunu istiyorum dedim dediki bana iyisini aç diye açtım rrx 3060 R5 5600 PC şu anda alıyoruz mesajlarınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

Bunu alın.
6500XT'li sistemin eksileri var.6500XT üzerinden video çekemezsin.PSU kötü.VRAM 4GB çok az.RX6600 alın geçin.

Dostum yaşadığım şeye inanamazsın babama bu PC'yi gösterdim ve bunu istiyorum dedim dediki bana iyisini aç diye açtım rrx 3060 R5 5600 PC şu anda alıyoruz mesajlarınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim.
Bu mesajı görmemiştim.Vay be hayırlı olsun.😁

Yeni konular

Geri
Yukarı