RX 6500 XT video izlerken donuyor

Hjust

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Dün ASUS Dual Serisinden RX 6500 XT ekran kartım geldi. Akşam bir sıkıntım yoktu, her şey güllük gülistanlıktı fakat bugün bilgisayarı açtığımda YouTube'da herhangi bir video açtığımda ara ara takılmalar, seste donmalar olmaya başladı. Oyunlarda bir sıkıntım yok fakat YouTube üzerinde böyle bir problemim var. Ayrıca anlamadığım bir şekilde ekran kartı MSI Afterburner üzerinden core clockı 47 MHz-54 MHz arasında gösteriyor (Oyuna girdiğimde düzeliyor.).

Merhaba,
Ben 2 ay öncesine kadar Opera GX kullanıyordum ve söz konusu sorunu bende yaşıyordum, şu an Brave'e geçtim herhangi bir sorun yaşamıyorum. Sürücülerinizi güncellemediyseniz güncelleyin belki video oynatma için ayrı bir iyileştirme vs. vardır

Aniden donuyorsa ram olabilir.
Yok hayır bilgisayarı 4 aydır kullanıyorum ekran kartı bazlı bir sorun. Güncelleme;Donmalar sonucu siyah ekran aldım.

Merhaba,
Ben 2 ay öncesine kadar Opera GX kullanıyordum ve söz konusu sorunu bende yaşıyordum, şu an Brave'e geçtim herhangi bir sorun yaşamıyorum. Sürücülerinizi güncellemediyseniz güncelleyin belki video oynatma için ayrı bir iyileştirme vs. vardır
Sürücülerim güncel ayrıca tarayıcı kaynaklı bir sorun değil

Geri
Yukarı