RX 6500 XT vs 1660 Super

1660s/ti daha iyi olur ama o paraya ikinci el 2060-RX6600 bulabilirsin diye düşünüyorum.
2060 o fiyatlara değmez bence. PNY 2060 ve Asus RX6600 aynı fiyatta dolaşıyor. Hem soğutma hem performansı düşününce NVIDIA fanboyu olmadığın sürece saçma oluyor.

GTX 1660'ın mining performansı gülüyor hocam bu yazılara. GTX1660=mining kartı.
hocam buradaki insanlar niye bu kadar saldırganlar, tamam yanlış bilsem bile böyle bir karşılık vermemeniz gerek benim 6gb kartlar çok verim vermiyor 8 ler daha iyi
1660 ikinci el piyasasında mininge rastlayacagını sanmıyorum

Çözüldü, çözülmedi benim güvenim bitti. Voltaj değerleriyle kafayı yediğim zamanları ben biliyorum. O kadar para bağladım doğru düzgün kullanamadım. Dolayısıyla ben tercih etmiyorum.
Hocam kullanmadığınız bir kart hakkında(RX6xxx serisi) yorum yapmayın lütfen. RX5xxx serisi sıkıntılıydı ve kimse reddetmiyor insanlar sanki RX6xxx seriside aynıymış gibi davrananlardan bıktı yani size de saldırabilirler haberiniz olsun.

hocam buradaki insanlar niye bu kadar saldırganlar, tamam yanlış bilsem bile böyle bir karşılık vermemeniz gerek benim 6gb kartlar çok verim vermiyor 8 ler daha iyi
Hocam saldırmıyorum ki ben size. Sadece 6GB VRAM yetsin yetmesin GTX 1660 kartları mining anlamında iyi performans veriyor onu söylüyorum.

Hocam kullanmadığınız bir kart hakkında(RX6xxx serisi) yorum yapmayın lütfen. RX5xxx serisi sıkıntılıydı ve kimse reddetmiyor insanlar sanki RX6xxx seriside aynıymış gibi davrananlardan bıktı yani size de saldırabilirler haberiniz olsun.

Hocam saldırmıyorum ki ben size. Sadece 6GB VRAM yetsin yetmesin GTX 1660 kartları mining anlamında iyi performans veriyor onu söylüyorum.
Bende bana vermiyorum diyorum siz bana yok performanslar buna gülüyor diyorsunuz

İlk dediğinizde biraz hak verdim ama son cümleniz yine yanlış. 1660'ların çoğu mining çıkması. Temiz bulmak zor.

Bende bana vermiyorum diyorum siz bana yok performanslar buna gülüyor diyorsunuz
Hocam benim orada demeye çalıştığım şey GTX 1660'ın ağzı olsaydı en az 8GB VRAM gerekli yazısına gülerdi demek istiyorum. Yoksa istisnalar kaideyi bozmaz diye bir laf var. Ben GTX 1060'ın mining için çok kullanıldığını görmedim fakat 1660 çok kullanıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı