RX 6500XT i3 10100F sistem satılmalı mı?

Kanka denemen gerek kartı stres testine sokup öyle alırsın zaten fırınlaşmış kart alma dikkat.

Keşke alsaydım 4900'e düşmüştü 0 Sapphire RX 6600 babamı ikna edemedim ya, ben stres testlerini falan da hiç bilmiyorum ondan uzak duruyorum :( ben kaçak Uncharted indirdim evet kaçak indirmemem gerekiyordu kaçak oyunlara karşıyım oynamıyorum daha da formatlattırdım, o Uncharted da bile en düşük ayarlarda sistemim kasıyordu bu benim kafamı karıştırıyor aynı şekilde Spider-Man'de de oldu bu kaçak ama oyunlar. Anlamamıştım.

Keşke alsaydım 4900'e düşmüştü 0 Sapphire RX 6600 babamı ikna edemedim ya, ben stres testlerini falan da hiç bilmiyorum ondan uzak duruyorum :( ben kaçak Uncharted indirdim evet kaçak indirmemem gerekiyordu kaçak oyunlara karşıyım oynamıyorum daha da formatlattırdım, o Uncharted da bile en düşük ayarlarda sistemim kasıyordu bu benim kafamı karıştırıyor aynı şekilde Spider-Man'de de oldu bu kaçak ama oyunlar. Anlamamıştım.

Stres testi öyle zor bir işlem değil yüklüyorsun açıyorsun bu kadar başka hiçbir yok ikinci olarak maalesef herkes aynı durumda brom internetten küçük paralar kazanarak bende sistem aldım işte bekliyorum kargoda :)

Stres testi öyle zor bir işlem değil yüklüyorsun açıyorsun bu kadar başka hiçbir yok ikinci olarak maalesef herkes aynı durumda brom internetten küçük paralar kazanarak bende sistem aldım işte bekliyorum kargoda :)

Umarım sağ salim gelir ve, çok iyi şekilde kullanırsın hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanman dileğimle. Bilmiyorum yapmayı ama sence bu beni idare eder mi bu kasa dediğim gibi Uncharted ve Spider-Man oyunu kafamı çok karıştırdı düşük FPS'ler işlemciden dolayı mı acaba i3 10100F var

Umarım sağ salim gelir ve, çok iyi şekilde kullanırsın hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanman dileğimle. Bilmiyorum yapmayı ama sence bu beni idare eder mi bu kasa dediğim gibi Uncharted ve Spider-Man oyunu kafamı çok karıştırdı düşük FPS'ler işlemciden dolayı mı acaba i3 10100F var
Hangi çözünürlükte hangi ayarlarda kaç FPS alıyorsunuz?

Umarım sağ salim gelir ve, çok iyi şekilde kullanırsın hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanman dileğimle. Bilmiyorum yapmayı ama sence bu beni idare eder mi bu kasa dediğim gibi Uncharted ve Spider-Man oyunu kafamı çok karıştırdı düşük FPS'ler işlemciden dolayı mı acaba i3 10100F var.

Aslında o sistemle düşük ayarlarda açılır bu oyunlar.
  • Processor: Intel i5-4430, AMD Ryzen 3 1200.
  • Memory: 8 GB RAM.
  • Graphics: NVIDIA GTX 960 (4 GB), AMD R9 290X (4 GB)
  • DirectX: Version 12.
  • Storage: 126 GB available space.
  • Uncharted'ın sistem gereksinimleri bu dostum aslında oynatır rahat bir şekilde belki de termal macunu yenilemen gerekiyordur.

1920x1080p 15-20 fps en düşükte de böyle en yüksekte de
Orta ayarları/orta+yüksek ayarları denediniz mi?
Sıcaklıklar ve kullanımlar ne durumda?
XMP ayarı yaptınız mı?

Çünkü Spiderman ve Uncharted ı en az orta ayarlarda FSR kapalı 60+ oynatması gerekiyor.
Gerçi oyunun korsan olması da bunu etkiler.

Orta ayarları/orta+yüksek ayarları denediniz mi?
Sıcaklıklar ve kullanımlar ne durumda?
XMP ayarı yaptınız mı?

Çünkü Spiderman ve Uncharted ı en az orta ayarlarda FSR kapalı 60+ oynatması gerekiyor.
Xmp açık diye biliyorum sıcaklıklar 55-60 dereceydi

Aslında o sistemle düşük ayarlarda açılır bu oyunlar.
  • Processor: Intel i5-4430, AMD Ryzen 3 1200.
  • Memory: 8 GB RAM.
  • Graphics: NVIDIA GTX 960 (4 GB), AMD R9 290X (4 GB)
  • DirectX: Version 12.
  • Storage: 126 GB available space.
  • Uncharted'ın sistem gereksinimleri bu dostum aslında oynatır rahat bir şekilde belki de termal macunu yenilemen gerekiyordur.
bilmiyorum ya macun vardı diye biliyorum ama baya oldu 7-8 ay oldu yenilemedim kaçak indirmiştim belki de sorun ondandır?

Yeni konular

Geri
Yukarı