RX 6500XT sıcaklık değerleri normal mi?

Hiçbir şey olmaz, ürettikten test yapmadan satmazlar hiçbir kartı. Siz testinizi yapın.

Görev yöneticindeki değer oyun içindeki sıcaklık değerlerine göre fazla gösterir sorun yok yani siz aslında daha düşük sıcaklık değerlerine sahipsiniz diyebiliriz bu arada oyun oynarken hava sıcaklıgını göz önünde bulundurdugumuz 75 -80 dereceler normal olarak bakarız sizin için hiçbir sorun yok hayırlı olsun güle güle gönül rahatlıgıyla kullanın.

Buz gibi çalışıyor. Yani benim odadan daha serin

Değerler normal ama masaüstündeyken 47 olması biraz düşündürücü.

Kartı alırken herkes kötüledi çok farklı çıktı AMD'ye hayran kaldım umarım sorunsuz kullanırım WattMan'sız bayağı memnunum şu anda

yapmayı düşünmüyorum ya, yapmasan bir şey olur mu sağlam kart çünkü saps sağlam rahatça oyun oynatıyor
Testten sonra da sapa sağlam çalışacak. Kartın sağlam olduğunu anlamak için gözlem altında tam yükte çalışması gerek.

Testten sonra da sapa sağlam çalışacak. Kartın sağlam olduğunu anlamak için gözlem altında tam yükte çalışması gerek.

Hocam ben biraz takıntılıyım ya yapmayacağım. Gene de teşekkürler bir sorun olsa belli ederdi zaten

Kartı alırken herkes kötüledi çok farklı çıktı AMD'ye hayran kaldım umarım sorunsuz kullanırım WattMan'sız bayağı memnunum şu anda.

AMD'nin yeri başkadır hocam sadece AMD kullanıcısı olarak size naçizane bir öneri vereyim yeni driver çıktığında direk güncellemeyin hocam mümkünse 1 2 hafta bekleyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…