RX 6500XT sıcaklık değerleri normal mi?

Görev Yöneticisi'nden baktım doğru gösteriyordur değil mi?

Görev Yöneticisi'nden baktım ya umarım doğrudur.

Yeni aldım bugün açtım kurdurttum demin Görev Yöneticisi'nden baktım umarım doğrudur.

Görev yöneticindeki değer oyun içindeki sıcaklık değerlerine göre fazla gösterir sorun yok yani siz aslında daha düşük sıcaklık değerlerine sahipsiniz diyebiliriz bu arada oyun oynarken hava sıcaklıgını göz önünde bulundurdugumuz 75 -80 dereceler normal olarak bakarız sizin için hiçbir sorun yok hayırlı olsun güle güle gönül rahatlıgıyla kullanın.

RX 6500XT sıcaklık değerleri normal mi? Yükte değilken masaüstünde 47 derecede oyundayken Valorant oynarken 55-56 derece. Max 60'ı gördü. Normal mi bu yoksa çok mu kötü. Max 60 oldu.

Bu arada kartım sapasağlam sorunsuz bir halde geldi ve şu anlık memnunum kötü yorum yapan arkadaşları anlamadım. :D

Yer yer değişiyor 45 oluyor masaüstünde.

Buz gibi çalışıyor. Yani benim odadan daha serin😀

RX 6500XT sıcaklık değerleri normal mi? Yükte değilken masaüstünde 47 derecede oyundayken Valorant oynarken 55-56 derece. Max 60'ı gördü. Normal mi bu yoksa çok mu kötü. Max 60 oldu.

Bu arada kartım sapasağlam sorunsuz bir halde geldi ve şu anlık memnunum kötü yorum yapan arkadaşları anlamadım. :D

Yer yer değişiyor 45 oluyor masaüstünde.
Değerler normal ama masaüstündeyken 47 olması biraz düşündürücü.

Görev yöneticindeki değer oyun içindeki sıcaklık değerlerine göre fazla gösterir sorun yok yani siz aslında daha düşük sıcaklık değerlerine sahipsiniz diyebiliriz bu arada oyun oynarken hava sıcaklıgını göz önünde bulundurdugumuz 75 -80 dereceler normal olarak bakarız sizin için hiçbir sorun yok hayırlı olsun güle güle gönül rahatlıgıyla kullanın.

Kartı alırken herkes kötüledi çok farklı çıktı AMD'ye hayran kaldım umarım sorunsuz kullanırım WattMan'sız bayağı memnunum şu anda

Kartı alırken herkes kötüledi çok farklı çıktı AMD'ye hayran kaldım umarım sorunsuz kullanırım WattMan'sız bayağı memnunum şu anda.

AMD'nin yeri başkadır hocam :) sadece AMD kullanıcısı olarak size naçizane bir öneri vereyim yeni driver çıktığında direk güncellemeyin hocam mümkünse 1 2 hafta bekleyin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı