RX 6500XT sistem alınır mı?

Sistemi tek tek topladım kötü bir PSU ile 10500 TL tutuyor.
PSU değişiminin 500-700TL gibi bir şey olacağını sayarsak ve SSD Kioxia yapılırsa 10k gibi bir şey tutuyor yaklaşık 1000TL bir avantaj var.
(Benim topladığım sistem kötü PSU'lu o yüzden fark yaklaşık 1000TL)

Sen bir daha toplama o zaman PSU yine kötü ki o sistemde zaten bi kere o anakart yanlış tam güç veremeyecek ekran kartı için.

Sen bir daha toplama o zaman PSU yine kötü ki o sistemde zaten bir kere o anakart yanlış tam güç veremeyecek ekran kartı için.

Kardeşim sen beni kötülemek için mi varsın bu forumda ne zaman bana bir yanıt versen dediğim ile çok alakasız bir şey söylüyorsun.
Yaşın küçük galiba sana tavsiyem iyice anlamadan cevap atmaman.

Kardeşim sen beni kötülemek için mi varsın bu forumda ne zaman bana bir yanıt versen dediğim ile çok alakasız bir şey söylüyorsun.
Yaşın küçük galiba sana tavsiyem iyice anlamadan cevap atmaman.

Ya dostum ne anlatıyorsun sen demişsinki kötü PSU ile fark 1000 TL sanki Everest markası iyi bir psuymuş gibi bir de utanamdan avantaj diyorsun neresi avantaj bildiğin bize keklemeye çalışıyorlar kötü sistemi o anakart ile ekran kartının durumu ne yemin ederim elim ayağım titriyor.

Ya dostum ne anlatıyorsun sen demişsinki kötü PSU ile fark 1000 TL sanki Everest markası iyi bir psuymuş gibi bir de utanamdan avantaj diyorsun neresi avantaj bildiğin bize keklemeye çalışıyorlar kötü sistemi o anakart ile ekran kartının durumu ne yemin ederim elim ayağım titriyor.

Ah kardeşim bir daha oku
Benim topladığım sistem kötü bir PSU ile toplandı ve 10500TL tutuyor.
Bu sistem kötü bir PSU'ya sahip M.2 SSD eklenip PSU değiştirilirse yaklaşık 10k ediyor.
Dediğimi iyice anladın mı şimdi iyi bir PSU ile kötü bir PSU'nun arasındaki farkı 500TL olarak saydım ve fark 1000TL oldu.

Ah kardeşim bir daha oku
Bu sistem kötü bir PSU'ya sahip M.2 SSD eklenip PSU değiştirilirse yaklaşık 10k ediyor.
Dediğimi iyice anladın mı şimdi iyi bir PSU ile kötü bir PSU'nun arasındaki farkı 500TL olarak saydım ve fark 1000TL oldu.
Tartışmayı anlayamadım ben hocam :D birden parladınız.

Ah kardeşim bir daha oku.

1674231223729.png

Arkadaş diyor ki PSU değişirse sistem avantajlı bende ona anlatmaya çalışıyorum.

Eki Görüntüle 1639230

Arkadaş diyor ki PSU değişirse sistem avantajlı bende ona anlatmaya çalışıyorum.

550 yeter burada 1000TL elindekini satsa 400 500 TL gelir yaklaşık 1000TL fark oluyor.

Hocam arkadaş benim yanıt verdiğim bütün konularda bana ters şeyler söylüyor ve birçoğu dediklerimle alakasız oluyor profilimden bakabilirsiniz bazı konulara.

Ya kardeşim o PSU'yu almış sonra 500'e satacak yenisini alacak kim uğraşsın bir de o anakart ekran kartı mevzusuna bile gelmedik daha buna avantaj demen aşırı saçma güzel kardeşim.

Bakın işte her konuda aynı şeyi yapıyorsunuz ben haklı çıkınca onunla kim uğraşcak bu para avantaj sayılırmı vs.
kalan 1K ile de anakartı satıp PCI-e-4.0 alsın hadi yine alınır sistem tek tek toplamaya karşın daha kaliteli parçaları oluyor.
Ben zaten bütçen varsa bile bunu al demiyorum bütçesi varsa RX6600'lü sistemler almasını söyledim ilk mesajımda yoksa bu sistem kötü değil alabilirsiniz dedim ancak siz analamadığım bir sebeple her yanıtıma ters şeyler söylüyorsunuz 3-4 konuda karşılaştık hatırlarsanız hep aynısını yaptınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı