RX 6500XT sistemle Valorant oynarken OBS ile kayıt almak

Fatih ALEMDAR

Hectopat
Valorant'ta kayıt almak istiyorum yardımcı olur musunuz en güncel OBS ayarlarını atar mısınız?

XFX RX 6500 XT 4GB/RYZEN 5 5600/16GB 2x8 3200MHz RAM/XPG Defender Pro KASA/XPG Pylon 750W+80 Bronze PSU/ASUS Prime B450M K2 ANAKART/DARK Freezer X126 soğutucu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaynaklar kısmından yeni oluşturup "oyun penceresi yakala" seçeneğine basın. Ondan sonra ses karıştırıcı yerinin üstündeki mod seçeneğini "belirli bir pencereyi yakala" seçeneğine basın ve hemen sağındaki seçenekten Valorant'ı seçin (açık olması lazım). Yaptıktan sonra sağ tarafta kaydı başlat seçeneği var ona basıp kayıt alabilirsin tekrar basınca kayıt kapanır ve videolara kaydolur. İyi günler.

Kaynaklar kısmından yeni oluşturup "oyun penceresi yakala" seçeneğine basın. Ondan sonra ses karıştırıcı yerinin üstündeki mod seçeneğini "belirli bir pencereyi yakala" seçeneğine basın ve hemen sağındaki seçenekten Valorant'ı seçin (açık olması lazım). Yaptıktan sonra sağ tarafta kaydı başlat seçeneği var ona basıp kayıt alabilirsin tekrar basınca kayıt kapanır ve videolara kaydolur. İyi günler.

Teşekkürler yaptım fakat OBS oyunun sesini kaydetmiyor. Ne yapmam gerek.

Teşekkürler yaptım fakat OBS oyunun sesini kaydetmiyor. Ne yapmam gerek.
Ses karıştırıcısı bölümünden "masaüstü ses" yerinin açık olması lazım.

Screenshot_45.png

Mic/Aux seçeneğini kapatmak kendi sesinizin videoya gitmesini önler bilgin olsun.

Geri
Yukarı