RX 660 R5 5500 sistemde FPS düşüşü yaşanıyor

Gökalp217

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben internet uzerinden yeni bilgisayar aldım ve elime ulaştıgında bilgisayarcıya driver BIOS Windows işlerini yaptırdım ve kullanıma hazır bir şekilde aldım yanında bekledim adamın her neyse 2 3 gun oncesine kadar bilgisayar CS:GO'da guzel performans veriyordu cidden mükemmel bilgisayar diyordum lakin şu anda yaşarken 200 uzerine çıkmıyor ölünce 399 görüyor eskiden AMD'den baktıgımda FPS ortalaması yüksekdi şimdi 150 FPS gösteriyor inanamıyorum derdimi anlattım şimdi şuphelendigim konuya gelelim.
HackTool:Win32/AutoKMS tehdit kaldırıldı veya geri yuklendi.
HackTool:Win32/Wpakill kaldırıldı veya geri yuklendi.
HackTool:Win32/AutoKMS.sa! MSR karantinaya alındı.
HackTool:Win32/KMSActivator.A!MSR karantina.
HackTool:MSIL/AutoKms düzeltme tamamlanmadı durum başarısız bu halen çalışıyor galiba anlayamadım.
HackTool:Win32/Wpakill karantinaya alınmış.
HackTool:Win32/Gendows kaldırıldı veya geri yuklendi arkadaşlar bu kadardı bilgisayarı 22 Haziran'da adama verdim kurdu her şeyi ve 22 Haziran'da HackTool:Win32/KMSActivator.A!MSR HackTool:MSIL/AutoKms HackTool:Win32/Wpakil HackTool:Win32/Gendows bunlar olmuş ya bana yardım edin yonlendirin bütçem yok zar zor sistem aldım kendime oda yanmasın elimde yukarıdaki CS:GO olayı zaten beni en çok şuphelendiren şey oldu.
RX 6600 R5 5500 iyi günler mesajlarınızı bekliyorum.

Geri
Yukarı