RX 6600 2K kalitede oyun oynatır mı?

A Örneğin benim ramim 16lık tek kanal şuanda. Yanına bir 16 daha ekleyip rami 32 gb'a yükseltsem ne kadar fayda sağlar? Ekran kartı değişimi şansım pek yok.
RAM i çift kanal yapman hayrına olur hem ileriye dönüklük açısından hemde tek kanal kullandığından dolayı yediğin yiyeceğin droplardan kurtulursun. Ama önceliğin ekran kartı olsun derim her zaman oyun oynamaksa amacın.

Grafikler ultra da olmazsa olur birde kasma olmasın istiyorsan FSR şart keşke RX 6700 xt alsaydın olurdu.
Teşekkürler hocam cevabınız için. Ben 1k 60-75 hz dengesi planlayarak bütçe dostu bir bilgisayar toplamıştım. Bu bahsettiğim monitör planlarda yoktu, biraz piyangodan geldi denebilir. Gelince de kullanayım hevesi oluştu. :) 2K'ya göre bilgisayar toplasam bir tık üstü alırdım sanırım, haklısınız.

RAM i çift kanal yapman hayrına olur hem ileriye dönüklük açısından hemde tek kanal kullandığından dolayı yediğin yiyeceğin droplardan kurtulursun. Ama önceliğin ekran kartı olsun derim her zaman oyun oynamaksa amacın.
Hocam teşekkürler cevap için. Şuana kadar ready or not dışında dışında drop yaşamadım ama dikkate alacağım dediğinizi. İlerde 2. bir kanal takarım diye tek kanal 16 almıştım. Aslında benim de 2. kanalı takma niyetim var. Bilginiz varsa ram konusunda size bu konuda da danışabilir miyim?

Bence 2K med de oynayacağına 1080p de ultrada oyna en azından tüm detayları görürüsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı