RX 6600-6500 XT çıkar mı?

AirLife

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Pek bir kaynak bulamadım. Bu kartlar çıkar mı? 6800 XT, az önce Gaming indirimlerinde 7.799 TL'ydi. Bu kartlar 3-4K civarına gelebilir mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
3-3.5K ekran kartı için bütçe ayırmıştım. Ekran kartları bu aralar patlayınca alamadım. Yeni kartların çıkmasını bekleyeyim dedim. AMD'nin yeni kartları beklenir mi? Aklımda 5600 XT vardı aslında. Yeni kartta en azından RT ve DLSS alternatif özellikleri de olur.

Pek bir kaynak bulamadım. Bu kartlar çıkar mı? 6800 XT, az önce Gaming indirimlerinde 7.799 TL'ydi. Bu kartlar 3-4K civarına gelebilir mi acaba?
Nvidia'nın yeni çıkardığı kartlardan sonra AMD'nin yeni kart çıkarması uzun sürmeyecektir. 2021 ortasına kadar çıkmış olur tahiminen.

3-3.5K ekran kartı için bütçe ayırmıştım. Ekran kartları bu aralar patlayınca alamadım. Yeni kartların çıkmasını bekleyeyim dedim. AMD'nin yeni kartları beklenir mi? Aklımda 5600 XT vardı aslında. Yeni kartta en azından RT ve DLSS alternatif özellikleri de olur.
Ray Tracing hususunda AMD işin daha başında. Nvidia haliyle daha önde. RX 5600 XT hazır bir kart ancak bu yorumunuzun sonundaki şeyleri de istiyorsanız Nvidia tercih etmeniz gerekecektir. Kısacası: Beklemeli ve ürünler geldikçe inceleyerek karar vermelisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı