RX 6600 8 GB ne kadar eder?

estedha2

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba elimde MSI RX6600 2xmech 8 GB ekran kartı var bunu satıp 4060 Ti almayı düşünüyorum sizce ekran kartım ne kadara gider daha alalı 1 sene olmadı overclock vs, hiçbir şey yapılmadı.

hocam satıp 4060 ti yerine yine amd alın.Amd lerinki daha iyi test sonucu veriyor nvidianınkine göre
İyi güldüm, 4060Tİ'nin karşısına ne alacağını yazmamışsın bir de daha iyi olduğunu söylediğin kart'ın ortada marka ve modeli yok öylesine yazılmış bir yorum.

Arkadaşlar merhaba elimde MSI RX6600 2xmech 8 GB ekran kartı var bunu satıp 4060 Ti almayı düşünüyorum sizce ekran kartım ne kadara gider daha alalı 1 sene olmadı overclock vs, hiçbir şey yapılmadı.
4500 TL'den aşağısına verme diyeceğim ama piyasa yükseldi Sapphire Pulse'nin sıfırı 7K olmuş ben 5K'dan aşağısına vermezdim açıkçası..

AMD Önerenler yok hocam Alalı daha 6 7 ay olmadı kafayı yedirtti bana AMD Driver sorunları FSR Özelliğinin hiçbir oyunda olmaması felan kalsın ben Nvidia 4060 Ti kararlıyım ayrıca cevap yazan herkese çok teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı