RX 6600 alınır mı?

@s1mo sıcaklıklarla ilgili herhangi bir sorunumuz yok ama Asus DUAL ucuzsa iyi olur, onu alırsın. Sapphire Pulse en yaygın modeli ve soğutması bir tık kötü. Yine de yabana atılabilecek bir model değil. Tabii kasa da değiştirilirse güzel olur, güç kaynağın da kötü değilmiş hem.

@s1mo sıcaklıklarla ilgili herhangi bir sorunumuz yok ama Asus DUAL ucuzsa iyi olur, onu alırsın. Sapphire Pulse en yaygın modeli ve soğutması bir tık kötü. Yine de yabana atılabilecek bir model değil. Tabii kasa da değiştirilirse güzel olur, güç kaynağın da kötü değilmiş hem.
XFX nasıldır hocam? Ya da kesinlikle uzak durulması gereken kronik sorunlu marka/modeller hakkında bir bilginiz var mı?
Bir de Wattman vb. yazılımsal hataların acaba marka/modelle bir ilgisi var mı? Mesela ASUS ROG'da az görülürken Sapphire'de daha fazla görülmesi gibi bir durum mevcut mu? Daha önce hiçbir yerde görmedim böyle bir şey ama şu an aklıma geldi.

@s1mo XFX'in SWFT 210 çok kötü olmasa da biraz kötü bir soğutmaya sahip. Kronik sorunlu diyemem, pek denk gelmedim. Ama çok önemsenecek şeyler değil bunlar, RTX 2060 gibi aşırı ısınan bir model olmadığı için en kötü ihtimalle undervolt uygulayarak kartı serin tutabilirsin.

Onun dışında ben bugüne kadar modele bağlı Wattman hatası göremedim, o konu hakkında net bir şey diyemeyeceğim.

Wattman hataları Polaris'i sarmıştı bildiğim kadarıyla. Bende RX 5600 XT var, 1,5 sene boyunca sadece bir driver hatası verdi. O da driver'ı güncelleyince düzelmişti.

Yani endişelenmeyin.

Ben Hiç tereddüt etmeden aldım.Performans konusunda söylecek söz yok bu fiyata bu segmente göre harika.Herkes watman hatası fln diyor ama ben hiç watman hatası almadım alanda görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı