RX 6600 Armor 6.019 TL'ye alınır mı?

PPrens

Hectopat
Tam Sinerji üzerinden 6600 TL'ye Gigabyte Eagle 3 fanlı RX 6600 almıştım ki bu indirimi fark ettim. Ne diyorsunuz arkadaşlar siparişi iptal edip bunu mu alayım yoksa hiç değiştirmeyeyim mi? Çünkü Armor'un ses probleminden müzdarip olan çok kişi gördüm. Kullanan varsa aydınlatabilir mi?

Eğer Armor'un ses problemi varsa ve çok yorum okuduysanız, buraya gelip 1-2 kişinin ben sorunsuz kullanıyorum demesi sizi ne kadar tatmin edebilir? Zaten siz yapmanız gereken araştırmayı yapmışsınız.

Eğer Armor'un ses problemi varsa ve çok yorum okuduysanız, buraya gelip 1-2 kişinin ben sorunsuz kullanıyorum demesi sizi ne kadar tatmin edebilir? Zaten siz yapmanız gereken araştırmayı yapmışsınız.
Örneğin bir arkadaş curve ayarı gibi bir şeyden bahsederek sorunu çözdüğünü açıklamış ve başka bir arkadaş da fanları otomatik ayardan çıkarınca sorun çözüldü demiş. Bunların gerçeklik ihtimali açısından daha çok yorum lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şurda var 3500 rpmye kadar çıkyor fanlar ve 55 derecelere kadar çıkıyor yani soğutması çok iyi değil .gigabyte eagleda 3 fanlı kart performansı vermiyordu ama gayet iyi soğutması var.

Gigabyte Eagle ve MSI Armor paralarını hak edecek kartlar değil bence. 1000 TL fiyat farkı var Sapphire Pulse ile Eagle arasında. Ayrıca Eagle da o kadar iyi bir kart değil zaten.
Ben alıp 1-2 yıl sonrasında satıp güncel bir modele geçiyorum. Pulse herkesin elinde olduğu için ticareti de bir o kadar sıkıntılı olacak bence. Ayrıca sıcaklık değerleri çok kötü. Eagle'da 3 fana göre kötü ama yine de serin.

Ben alıp 1-2 yıl sonrasında satıp güncel bir modele geçiyorum. Pulse herkesin elinde olduğu için ticareti de bir o kadar sıkıntılı olacak bence. Ayrıca sıcaklık değerleri çok kötü. Eagle'da 3 fana göre kötü ama yine de serin.
Valla dostum kendi fikrimi söylüyorum ikinci elden sen o kartı satmaya kalktığında sapphire ile aralarında 300 400 TL fiyat farkı koyacaksın bilinçli bir kullanıcı onu alacağına sapphire alır piyasada çok olması bu fiyat farkının artmasına sebep olacak o doğru ikinci elde bile 600 700 TL fiyat farkı olursa sapphire pulse yine daha cazip gelir insanlara.

Geri
Yukarı