RX 6600 ekran kartı alınır mı?

jackal670

Hectopat
Ekran kartım bozuldu ve Sapphire RX6600 Pulse 8 GB ekran kartı almak istiyorum. İşlemcim Ryzen 2600 anakartim MSI B450 Pro M.2 V2 Power Supply High Power 750W80+ Gold. Param şu an en fazla bu ekran kartina yetiyor anakart ya da islemciyi şu an degistiremem. Darbogaz olur herhalde ama beni 1 sene kadar idare edemez mi? Bilgisayardan fazla anlamıyorum yardımcı olursaniz sevinirim.

6600 alınır tavsiye ederim. Ama yakın bir zamanda işlemcini yükselt. Darboğaz yapacak.

Ekran kartım bozuldu ve Sapphire RX6600 Pulse 8 GB ekran kartı almak istiyorum. İşlemcim Ryzen 2600 anakartim MSI B450 Pro M.2 V2 Power Supply High Power 750W80+ Gold. Param şu an en fazla bu ekran kartina yetiyor anakart ya da islemciyi şu an degistiremem. Darbogaz olur herhalde ama beni 1 sene kadar idare edemez mi? Bilgisayardan fazla anlamıyorum yardımcı olursaniz sevinirim.
1080p oyun canavarı al geç 3060 gücünde

1 sene kadar idare eder. Al geç 1080P canavarı RX 6600.

Aynı sistemi kullanıyorum darboğaz oyundan oyuna değişiyor fakat fps düşüşü, drop yemiyorum öneririm.

Çoğu oyunu ultrada oynuyorum. Ekstra ölçeklendirme ayarı varsa fulluyorum.

Sürüm olarak Windows güncelleştirmesinin sürümünü kullanıyorum Drive'ı indirdim ama FPS düştü ve sıcaklıklar arttı gibi geldi kaldırdım daha iyi oldu böyle.

Sıcaklık olarak max 61 min 25 gördüm fanlar %50 anca geliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı