RX 6600 ekran kartının FurMark'ta 59 dereceye çıkması iyi mi?

Dual modeli. Daha 2 gün oldu geleli.
Hocam sistemimiz aynı kart gerçekten muazzam. Fakat bende görüntüde bozulmalar sistemin aniden kilitlenmesi vs gibi sorunlar oldu hep aldığım sisteme pek yakınlığım kalmadı benim sistemim garantiye gidecek haftaya umarım hiç kimse böyle sorunlarla karşılaşmaz hayırlı olsun.

Hocam sistemimiz aynı kart gerçekten muazzam. Fakat bende görüntüde bozulmalar sistemin aniden kilitlenmesi vs gibi sorunlar oldu hep aldığım sisteme pek yakınlığım kalmadı benim sistemim garantiye gidecek haftaya umarım hiç kimse böyle sorunlarla karşılaşmaz hayırlı olsun.
Teşekkür ederim, inşallah garantide çözülür sorununuz ve daha fazla uğraşmazsınız.

Bu video da bile 5 dakikalık test süresinde Gpu 72 dereceye çıkıyor. Gayet güzel ve olması gereken değer bu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da bile 5 dakikalık test süresinde Gpu 72 dereceye çıkıyor. Gayet güzel ve olması gereken değer bu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bana kalırsa da 6600 gibi bi giriş seviyesi kart için 72 derece fazla. O kartın çift fanla bile en fazla 67 falan görmesi gerekiyor

Bu benim ekran kartımın modeliyle aynı değil? Böyle karşılaştırma yapmanın neresi sağlıklı? Testi aynı şekilde çalıştırmışım ben. Asus dual modelleri zaten iyi soğutma yüzünden övülmüyor muydu?

Yeni konular

Geri
Yukarı