RX 6600 ekranda bozulma

Alt+Tab'da bende yaşıyorum tam ekran oyunlarda ama alıştım zaten çok fazla olmamakta bir haftayada kart değişiyor rahatım anlayacağınız.

Vallahi eşeklik bende RX 5700 XT kullanıyordum önceden de onda da çok driver sorunu vardı. 6000 serisinde driver sorunu çözüldü denilince çok araştırmadan aldım. AMD ile yollarımı ayıracak gibiyim.

Vallahi eşeklik bende RX 5700 XT kullanıyordum önceden de onda da çok driver sorunu vardı. 6000 serisinde driver sorunu çözüldü denilince çok araştırmadan aldım. AMD ile yollarımı ayıracak gibiyim.
AMD aynı durum devam hocam en aza indirildi ama bitmedi ve benim takıntım var böyle konularda NVIDIA alıp rahatıma bakacağım.

Aynı sorunu "optional" başlıklı sürücüleri yükleyince ben de yaşadım, çözüm WHQL bir sürücü olan 22.5.1 sürümüne geçmek. DDU ile güvenli modda şu anki sürücüyü kaldırıp geçmenizi öneririm.

Aynı sorunu "optional" başlıklı sürücüleri yükleyince ben de yaşadım, çözüm WHQL bir sürücü olan 22.5.1 sürümüne geçmek. DDU ile güvenli modda şu anki sürücüyü kaldırıp geçmenizi öneririm.
DDU ile denedim neredeyse tüm sunucuları denedim tak çıkar denedim teknik servis denedim gittim monitör değiştim kablo değiştim priz değiştim hatta sistem garantiye gitti 4 parça değişti ama bana mısın yok sanki diretmek zorunda AMD'yi değişeceğim zaten sistem garantiden bir geldi sıfır gibi oldu İşlemci Anakart SSD ve Ram değişmiş.

Hocam bir denemediğim o kaldı onu da deneyeceğim işten çıkınca.

Geri
Yukarı