RX 6600 yüke girince görüntüde bozulma oluyor

Yosemite Sam

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Amasya Geydoğan
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunlarda ve FurMark testinde oluyor genellikle anlık bozulma oluyor böyle bazen olmuyor VRAM testi yaptım OCCT de 10 dk 1 saat FurMark yaptım herhangi bir şey olmadı. Dönüştürücü kullanıyorum bir de monitör bayağı eski bunlar sebep olmuş olabilir belki ama ben yine size sorayım istedim.

Ekran Resmi 2022-10-04 20.58.01.png

Arkadaşlar oyunlarda ve FurMark testinde oluyor genellikle anlık bozulma oluyor böyle bazen olmuyor VRAM testi yaptım OCCT de 10 dk 1 saat FurMark yaptım herhangi bir şey olmadı. Dönüştürücü kullanıyorum bir de monitör bayağı eski bunlar sebep olmuş olabilir belki ama ben yine size sorayım istedim.

Eki Görüntüle 1535663
Yırtılma gibi duruyor. Dönüştürücü kullandığın için freesync gibi özellikleri desteklemiyor. V-Sync açarak bir daha test edebilirsin. Bir de 1 saat etmendeki amaç ne? Üretim sonrası test mi yapıyorsun? 5-10 dakika yap yeter.

Eki Görüntüle 1535663

Dönüştürücüden kaynaklı efendim V-Sync kullanın.

Yırtılma gibi duruyor. Dönüştürücü kullandığın için freesync gibi özellikleri desteklemiyor. V-Sync açarak bir daha test edebilirsin. Bir de 1 saat etmendeki amaç ne? Üretim sonrası test mi yapıyorsun? 5-10 dakika yap yeter.
Hocam 2.el aldım onun için 1 saat yaptım.

Teşekkürler yorumlarınız için.

@kino Hocam AMD konusunda bilgilisiniz tearing değil gibi geldi bana bazen oyunlarda Alt+Tab atınca ya da belirli aralıklarla anlık bir değişim oluyor. Farklı monitörlerle de denedim FreeSync de açtım DP HDMI ile de denedim hepsinde aynı sürücü güncelledim WHQL sürümü denedim önerilen sürümü denedim fakat aynı.

@Zalplex hocam sizde kartla bayağı sorun yaşamışsınız sizde durumlar nasıl?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı