RX 6600 i5 11400F sistem 13.794 TL'ye nasıldır?

Güç kaynağını değiştirme ihtimaliniz var mı?
Maalesef değiştirilmiyor. Fakat geçen sene eski kasamın güç kaynağı bozulduğunda yenisini sipariş etmiştim. Sizce hangisi daha iyi?

Maalesef değiştirilmiyor. Fakat geçen sene eski kasamın güç kaynağı bozulduğunda yenisini sipariş etmiştim. Sizce hangisi daha iyi?

Gold serisi almak her zaman daha iyi olur. Yanlış tercih olmaz.
CS:GO'da deneme imkanınız var mıdır?
Maalesef o oyunu oynamıyorum. Mortal Kombat 11'de denedim onda sabit fps vardı. Yakında God of War'da deneyeceğim.

Gold serisi almak her zaman daha iyi olur. Yanlış tercih olmaz.

Maalesef o oyunu oynamıyorum. Mortal Kombat 11'de denedim onda sabit fps vardı. Yakında God of War'da deneyeceğim.
Fakat kasa bana hazır kurulu geleceği için güç kaynağını değiştirirsem tekrar nasıl kablolama yapacağım? Hiç değiştirmesem problem olur mu ki?

Fakat kasa bana hazır kurulu geleceği için güç kaynağını değiştirirsem tekrar nasıl kablolama yapacağım? Hiç değiştirmesem problem olur mu ki?
Kimse böyle bir sistem için bronz serisi önermez. C4 diyenler bile oluyor, tabii biraz abartılı tabir olabilir ancak Gold serisi işini sağlama almak gibidir. Değiştirsen problem olmaz. YouTube'da video izleyerek kolayca yapabilirsin, tüm sistemi dizmeyeceksin zaten, o yüzden rahat olur.

Geri
Yukarı