RX 6600 için AMD işlemci önerisi

Bütçe
25.000

TheShadrow

Femtopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Rog RTX 4080 16GB Vram - İntel Core i9 12900K - 32 GB DDR5 - Asus ROG Maximus Z790 Hero - HAF 700 EVO ARGB H700E -
ASUS ROG STRIX LC II 360 ARGB 360mm - Asus Xg258q
Meslek
Technopat Hizmet
MSI AMD RX 6600 MECH 2X Merhaba, ben bu ürün için AMD işlemci arıyorum. Adobe Cloud'daki bütün uygulamaları performanslı bir şekilde çalıştırmak istiyorum, bu mümkün mü bilmiyorum. Bu konuda da bilgi verir misiniz? Bu arada bütçem 25.000 TL. Güzel parçalar arıyorum, elimden geldiğince belleği 32 GB DDR4 olarak istiyorum.

Anakartı da fiyat performans ancak düşük bir model olmasa iyi olurdu. RGB ve soğutma performansı güzel olan bir kasa istiyorum ve yine F/P olursa güzel olurdu. Güç kaynağı da yine kasada olursa güzel olur. 2TB HDD ve 1TB SSD arıyorum, bu fiyata mümkün müdür? Bir de işlemciyi sıvı soğutma mı yoksa işlemci fanı mı daha çok soğutur? Wi-Fi 6 olursa çok güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 5 5500 ikisi çok uyumlu darboğaz da olmaz.
İşte bilmiyorum Adobe Cloud'u bilirsin ordaki bütün uygulamalar çalışırmı birde diğer paçaları bulmak benim için zor

Neden 25k liraya 7500F 4060 Ti DDR5 hazır sistem alıp elinde ki 6600 satıp parasına SSD RAM almıyorsun?
Yazdığım koşullara göre sistem bulabilirmisin ben pek anlamıyorum bu konularda

Geri
Yukarı