RX 6600 için en iyi driver hangisi?

marby

Picopat
Daha fazla  
Ekran kartı
RX 6600
İşlemci
RYZEN 5 5500
Merhaba, bu akşam ekran kartımı 23.10.1 sürümüne güncelledim fakat önceki kullandığım sürümde Minecraft'ta 450 500 FPS alırken 150-200 FPS'e düştü. Bana önerebileceğiniz en iyi RX 6600 driver sürümü(linkiyle birlikte atarsanız sevinirim) nedir? Önceki kullandığım sürümü hatırlamıyorum bakmadan DDU ile kaldırıp yeni driveri yüklemiştim. İyi akşamlar.

Bence sürüm önemli değil kuruluşu önemli, Windows'u ilk yüklerken internete bağlanırsanız otomatik eski bir versiyonu kuruyor, yeni versiyonu üstüne kurunca bir sürü sorun ile karşılaştım ben, mesela OC yaparken sürekli çöküyordu, ne zaman internete bağlanmadan önce ilk iş ekran kartı sürücüsünü kurdum, böyle sorunlar olmadı. Ayrıca DDU sorunu çözmüyordu.

Bence sürüm önemli değil kuruluşu önemli, Windows'u ilk yüklerken internete bağlanırsanız otomatik eski bir versiyonu kuruyor, yeni versiyonu üstüne kurunca bir sürü sorun ile karşılaştım ben, mesela OC yaparken sürekli çöküyordu, ne zaman internete bağlanmadan önce ilk iş ekran kartı sürücüsünü kurdum, böyle sorunlar olmadı. Ayrıca DDU sorunu çözmüyordu.

Yeni format atacaktım iyi oldu söylediğiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı