RX 6600 sistem Fallout New Vegas oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 11

RixtyTR

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ekran kartı
Asus Radeon Dual RX 6600
İşlemci
AMD Ryzen R5 5600
Oyun ana menüye kadar açılıyor. New Game yapıyorum, sonra direk atıyor. Uyumluluk olaylarını yaptım. Launcher'dan sonra hiç ana menüye bile girmemeye başladı. Galiba mod varmış anti crash diye, onu da denedim o da işe yaramadı. Oyunu Epic Games'ten oynuyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Oyun ana menüye kadar açılıyor. New Game yapıyorum, sonra direk atıyor. Uyumluluk olaylarını yaptım. Launcher'dan sonra hiç ana menüye bile girmemeye başladı. Galiba mod varmış anti crash diye, onu da denedim o da işe yaramadı. Oyunu Epic Games'ten oynuyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
New Vegasın oyundan atma sorunu çok sık rastlanan bir durum eski oyun olduğundan. Denediğiniz mod bu mu bilmiyorum fakat bunu da deneyin eğer denemediyseniz

New Vegas'ın oyundan atma sorunu çok sık rastlanan bir durum eski oyun olduğundan. Denediğiniz mod bu mu bilmiyorum fakat bunu da deneyin eğer denemediyseniz.

Hocam denedim oyunun kendi launcherinden sonra oyundan atıyor bu arada Türkçe yama kullanıyorum.

İşte bu yüzden AMD almayın! (!)

Oyun dosyalarını doğruladın mı?

Bu sorunun AMD ile alakası ne?

Evet dostum biliyorum. Bende AMD kullanıcısıyım. Bu durum farklı bir şeyden kaynaklanıyor.

Farklı bir şeyden kaynaklanıyorsa o şey ne?

Hocam denedim oyunun kendi launcherinden sonra oyundan atıyor bu arada Türkçe yama kullanıyorum.

Bu sorunun AMD ile alakası ne?

Farklı bir şeyden kaynaklanıyorsa o şey ne?
Yukarıda sana bir cevap yazdım. Hemen AMD'ye kitleniyorsun. Yukarıya çık tekrar oku soruma yanıt ver senden ricam bu..

Yeni konular

Geri
Yukarı