RX 6600 sistem Hogwarts Legacy kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 11
Hocam aktif olarak RX 6600 + 5600X + 16 GB ram li bir sistem kullanıyorum. Hogwarts Legacy i daha önce oynamadım ama örneğin yüksek grafik isteyen rdr 2, cyberpunk 2077 vs. gibi oyunlarda ultra ayarlar + fsr açarak gayet akıcı bir şekilde oynadığımı söyleyebilirim. Ha fsr açmam ben diyorsanız 50-60 fps bazen de 70 fps oynatıyor ultrada sıkıntı olmaz.

Hocam aktif olarak RX 6600 + 5600X + 16 GB ram li bir sistem kullanıyorum. Hogwarts Legacy i daha önce oynamadım ama örneğin yüksek grafik isteyen rdr 2, cyberpunk 2077 vs. gibi oyunlarda ultra ayarlar + fsr açarak gayet akıcı bir şekilde oynadığımı söyleyebilirim. Ha fsr açmam ben diyorsanız 50-60 fps bazen de 70 fps oynatıyor ultrada sıkıntı olmaz.
Hocam internette optimize ayarlar var bakın isterseniz. Görüntüden kısmadan çok daha fazla fps mümkün.

Oyunu SSD'ye yüklediğim zaman performans açısından daha iyi olduğunu söyleyebilirim. yaklaşık 2.5 saat oynadım ve fazla FPS düşüşü olmadı. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Yaşanan bu FPS sorunlarının da ileride çözüleceğini düşünüyorum. (Oyunu oynamak isteyenler için söyleyeyim, hafif optimizasyon sorunları dışında 9/10 verebilirim. Daha fazla oynamadım fakat hikayesi beni içine çekmeyi başardı.)

Geri
Yukarı