RX 6600 sistem uyumlu mu?

Bütçe
11000

SeryXS

Decapat
Daha fazla  
Oyun için PC topluyorum bu sistem uyumlu mu? Darboğaz yapar mı? Bana uzun ömür gider mi? Topladığım markalar nasıl söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fazlasıyla yapar. O ekran kartı için, i3-12100F veya Ryzen 5 5500 daha uygundur.

Ayrıca High Power gibi rezalet markalar kullanmayın. Gametech marka kasa da kötü, hava akışı berbat. Ucuza bunları almaktansa ikinci el FSP model güç kaynağı alın.

Fazlasıyla yapar. O ekran kartı için, i3-12100F veya Ryzen 5 5500 daha uygundur.

Ayrıca High Power gibi rezalet markalar kullanmayın. Gametech marka kasa da kötü, hava akışı berbat. Ucuza bunları almaktansa ikinci el FSP model güç kaynağı alın.
Saçma sapan bir sürü yanlış şey söylemişsin.
12100F evet daha iyi ama daha pahalı, bütçeyi aşarsa H610 ile tercih edilebilir ama 10105F ile RX6600 ikilisinde tercih edilemeyecek kadar darboğaz söz konusu olacağını zannetmiyorum.
High Power F/P sistemlerde çokça tavsiye edilir.
Kasa da mesh herhangi bir sorun tahmin etmiyorum bu bütçede, alternatif olarak "Dark Raider" modeli incelenebilir.

Son düzenleme:
Uyumlu. AAA oyunlar oynuyorsan gayet mantıklı bir sistem. Eğer işlemciye yük bindiren Valorant, CS:GO gibi rekabetçi oyunlar oynuyorsan işlemci ve ekran kartı 12100F + RX 6500 XT ikilisi ile değiştirilebilir.

Ayrıca sistemi şu şekilde topla:
2X;

11,371 TL tutuyor.

Saçma sapan bir sürü yanlış şey söylemişsin.
12100F evet daha iyi ama daha pahalı, bütçeyi aşarsa H610 ile tercih edilebilir ama 10105F ile RX6600 ikilisinde tercih edilemeyecek kadar darboğaz söz konusu olacağını zannetmiyorum.
High Power F/P sistemlerde çokça tavsiye edilir.
Kasa da mesh herhangi bir sorun tahmin etmiyorum bu bütçede, alternatif olarak "Dark Raider" modeli incelenebilir.

Hayır, 10105F RX 6600 ile tercih edilmemesi gereken bir ikili. %1 FPS değerlerine bakarsan sürekli drop olduğunu görürsün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır, 10105F RX 6600 ile tercih edilmemesi gereken bir ikili. %1 FPS değerlerine bakarsan sürekli drop olduğunu görürsün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kullanım yüzdelerinde bir problem yok.
Her drop'un sebebi darboğaz değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı