RX 6600 sistemde ekran titriyor

Vegandana

Decapat
Yeni aldığım ekran kartı RX 6600 HDMI çıkışlı olduğu için HDMI to VGA kablosu ile monitörüme bağladım ilk açtığımda titreme vardı sürücü indirince geçti. Ama şu 2 gündür bilgisayarı açtığım anda yine titreme oluyor 1 2 saat böyle kullandıktan sonra geçiyor bilgisayarı kapatana kadar olmuyor ama sonraki gün yine açtım yine ekran titriyor. Şu an 30 dakika oldu açalı ve titreme bayağı azaldı bunun bir çözümü var mıdır?

Not: Monitörümü farklı zamanlarda 2 3 kez yaptırmaya götürmüştüm kondansatörü değişmişti ve diyotu değişmişti.

Dandiğin dandiği dönüştürücü olmadığı sürece o kadar sorun olmuyor. Kullandığınız dönüştürücünün modelini öğrenebilir miyim? Dark'ın DisplayPort to VGA ve HDMI to VGA dönüştürücülerini kullandım, DP to VGA dönüştürücüyü şu an kullanıyorum ama söylediğiniz sorunu yaşamadım iki dönüştürücüde de.

Dandiğin dandiği dönüştürücü olmadığı sürece o kadar sorun olmuyor. Kullandığınız dönüştürücünün modelini öğrenebilir miyim? Dark'ın DisplayPort to VGA ve HDMI to VGA dönüştürücülerini kullandım, DP to VGA dönüştürücüyü şu an kullanıyorum ama söylediğiniz sorunu yaşamadım iki dönüştürücüde de.

Bunu ürünü kullanıyorum.

HDMI to VGA dönüştürücüsü problemli oluyor, dönüştürücü cidden rezil bir şey. Bundan dolayı ekranınız titremekte. Normal HDMI bir monitör girişine takarsanız sorun çözülecek.

Ama anlamadığım 17:30 da sorunu yazdım o zaman titriyordu ekranım ama şu an, hiçbir şey yok anlamış değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı