RX 6600 sistemde NFS Heat kasıyor

Kozmos

Hectopat
Oyunda hem FPS düşüşleri oluyor, hem de grafikler Ultra ayarlarda bile berbat görünüyor. Gerçekten çok kötü, özellikle çevreler. Nasıl düzelteceğim? Oyun orijinal bu arada.

Sistemim: RX 6600, i5 11400F, 16 GB RAM, Windows 10.

Orijinal bir oyun. Payback'in bile grafikleri çok daha iyi. Yalnız oyun videolarına bakınca heat öyle görünmüyor.

Birebir sistem videosu bulamadım ama 6600 XT 2K'da ne ise 6600 de 1080P'de odur. Örneğin şu videoya göre nasıl bir anormallik var performans ve grafik açısından?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Orijinal bir oyun. Payback'in bile grafikleri çok daha iyi. Yalnız oyun videolarına bakınca heat öyle görünmüyor.
Heat cıktığından beridir bu soruna sahip. Başka bir oyunda bu hata ile karşılaşmıyorsan yapacak bir şey yok ne yazık ki. Ancak şöyle bir şey de var. Bazı korsan oyunlar orijinal oyunlardan daha stabil çalışıyor. Bunun en güzel örneği Resident Evil Village. Gerçi bu durum hala geçerli mi bilmiyorum ama uzun zamandır böyleydi.

Birebir sistem videosu bulamadım ama 6600 XT 2K'da ne ise 6600 de 1080P'de odur. Örneğin şu videoya göre nasıl bir anormallik var performans ve grafik açısından?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çevre çok kalitesiz, sanki eski bir oyun gibi, oyun pikselmiş gibi bir his var, kalitesiz, net değil. Son oynadığım oyunların hepsini ultrada oynadım, buna geçince o kadar rahatsız oldum ki... Ayrıca oyun arada takılıyor.
Heat cıktığından beridir bu soruna sahip. Başka bir oyunda bu hata ile karşılaşmıyorsan yapacak bir şey yok ne yazık ki. Ancak şöyle bir şey de var. Bazı korsan oyunlar orijinal oyunlardan daha stabil çalışıyor. Bunun en güzel örneği Resident Evil Village. Gerçi bu durum hala geçerli mi bilmiyorum ama uzun zamandır böyleydi.
Evet başka bir oyunda olmuyor. Yabancı kaynaklara baktım çok fazla sorun yaşayan olmuş.

Geri
Yukarı