RX 6600 sistemde Valorant akıcı değil

Radeon Software'dan sabitlersin oynamaz. Performans, ayarlanıyor, özel sekmesinden buradkai minimum frekansı atıyorum 2000 yapıp değişiklikleri kaydedersen onun altına düşmeyecektir oyunda.

Eki Görüntüle 1780233

Hocam ben bir oynadığım yeri sana atsam sen bir bakabilir misin bir gariplik var mı diye.

Pek vaktim yok bunun için, kendi performansını YouTube'da aynı sistemi kullananlarla kıyaslayabilirsin.

Tamam teşekkürler.

Pek vaktim yok bunun için, kendi performansını YouTube'da aynı sistemi kullananlarla kıyaslayabilirsin.

Hocam rahatsız ediyorum kusura bakma ama son kez bir şey soracağım, dediğin gibi en düşük frekansımı 2000'e getirdim ancak oyunda 450'lere düşüp aniden geri çıkıyor.

Son düzenleme:
Aslında birçok sebebi var monitör kaynaklı olabilir veya tam ekran pencerli moda al ya da tam ekran a al oyun ile masaüstü çözünürlüğün aynımı hiç AMD ayarlarından monitör e OC vs yaptın mı?
Tam ekran çerçevesiz de dene.

Aslında birçok sebebi var monitör kaynaklı olabilir veya tam ekran pencerli moda al ya da tam ekran a al oyun ile masaüstü çözünürlüğün aynımı hiç AMD ayarlarından monitör e OC vs yaptın mı?
Tam ekran çerçevesiz de dene.

Denedim hiç OC yapmadım. Masaüstü çözünürlüğüm ile aynı.

@Ryoes sağ üst taraftan değişiklikleri kaydet demeyi unutmuş olabilirsin ayarı yaptıktan sonra.

Hayır unutmadım sadece FPS drop gibi düşüyor arada.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı