RX 6600 sistemde oyunlar akıcı değil

@Galaxes 6600 XT almayı düşünüyorsan geçmişte olan kampanyada 6660TL'ye alınmış sıfır Asus Dual model kartları ucuza satabiliyorlar. Onlara da bakabilirsin. Öneri. Bu arada 3060 10.5K değil. 8500'e bile düşmüştü.

@Galaxes RTX 3060 8,5K'ya bulunabiliyor, bir de yanılmıyorsam senin kart da NVIDIA'ydı.
Onu da Teknobiyotik sayesinde gördük. Stoklar bitti. Dövizin yükselişi var. LHR yalan oldu. Teknobiyotik zaten bir şeyi satınca aynı fiyattan koymamaya bayılıyor. Umarım o fiyatı tekrardan görebiliriz.

Benchmark tuşu nasıl ayarlayacağım acaba yardımcı olur musunuz.

Ben sana direkt kendi ayarlarım gibi vereyim. Burada hepsini aynı şekilde seçiyorsun, sağ alttan isim veriyorsun FPS Avg, FPS %1 Low gibi. Sonra Benchmark sekmesine girip bir tuş atıyorsun, mesela benim F4. Oyun başladığında F4'e basarsan onları ölçmeye başlar, F6 yaparsan kapatır, tekrar F4 yaparsan geri başlar.

Screenshot_4.jpg

Screenshot_6.jpg

Ben sana direkt kendi ayarlarım gibi vereyim. Burada hepsini aynı şekilde seçiyorsun, sağ alttan isim veriyorsun FPS Avg, FPS %1 Low gibi. Sonra Benchmark sekmesine girip bir tuş atıyorsun, mesela benim F4. Oyun başladığında F4'e basarsan onları ölçmeye başlar, F6 yaparsan kapatır, tekrar F4 yaparsan geri başlar.

Eki Görüntüle 1383420
Eki Görüntüle 1383421
Tamam buldum biraz oynayıp atacağım lütfen burda olursanız yardım ediniz

@Galaxes RTX 3060 8, 5K'ya bulunabiliyor, bir de yanılmıyorsam senin kart da NVIDIA'ydı.

Artık pek düşmüyor be hocam. Evet 1660 Super ama sorunlu. Nefret ediyorum kartımdan.

Amazon'dan aldım 1 ay iadesi var ama benchmark ne anlamadım.

Benchmark tuşu nasıl ayarlayacağım acaba yardımcı olur musunuz?

Ayarlarda benchmark kısmına gelin orada benchmarkı başlatmak için tuşlar atayabilirsiniz.
Onu da Teknobiyotik sayesinde gördük. Stoklar bitti. Dövizin yükselişi var. LHR yalan oldu. Teknobiyotik zaten bir şeyi satınca aynı fiyattan koymamaya bayılıyor. Umarım o fiyatı tekrardan görebiliriz.
Teknobiyotikten almam hocam. Müşteri desteği rezil bir firma.
@Galaxes 6600 XT almayı düşünüyorsan geçmişte olan kampanyada 6660TL'ye alınmış sıfır ASUS Dual model kartları ucuza satabiliyorlar. Onlara da bakabilirsin. Öneri. Bu arada 3060 10.5k değil. 8500'e bile düşmüştü.

Hocam bu ilanda sadece elden teslim demiş ve ben İstanbul'da değilim.

Teknobiyotikten almam hocam. Müşteri desteği rezil bir firma.
Sizin bileceğiniz iş. Bir şey diyemem. Ben piyasadaki fiyatları baz almak zorundayım. Yalnız İtopya, Sinerji, Teknobiyotik Gaming.gen.tr, İncehesap dahil bilinen tüm firmalarla sorun yaşamış kullanıcılar vardır.

Sizin bileceğiniz iş. Bir şey diyemem. Ben piyasadaki fiyatları baz almak zorundayım. Yalnız İtopya, Sinerji, Teknobiyotik Gaming.gen.tr, İncehesap dahil bilinen tüm firmalarla sorun yaşamış kullanıcılar vardır.
Hocam önemli olan bu olayların sıklığı. Teknobiyotik belli benim için.

Eki Görüntüle 1383420
Eki Görüntüle 1383421
Ya bir sorun gözükmüyor ama cidden oyun akıcı gelmiyor bana arada droplar hissediyorum çok garip gerçekten

Dosya Ekleri

• IMG_20220510_000457.jpg
    IMG_20220510_000457.jpg
    134,9 KB · Görüntüleme: 32

Yeni konular

Geri
Yukarı