RX 6600 sisteme Valorant video kaydı için 6000 TL işlemci önerisi

hAllederiz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Çağrı Merkezi Yöneticisi
Merhabalar.

Bilgisayar Parçalarım:
  • Sapphire RX 6600
  • Intel i5 11400F
  • Corsair Vengeace LPX 2x8 GB DDR4 3200MHz RAM
  • Crucial BX500 360 GB SSD
  • Cooler Master Elit V3 600W PSU
  • 144Hz 1ms AOC G2460PF 24'

Sizce hangi işlemciye geçmeliyim ? Bütçe 5000, maksimum 6000.

Hocam anakart modelinizide yazsaydınız ona göre öneride bulunabilirdim üstteki bir arkadaş güzel öneride bulunmuş neden dislike verilmiş anlamadım bu sistemin 12.nesili desteklemesi mümkün değil. i7 11700F öneririm bende lakin sağlam bir soğutucuya ihtiyacınızın olduğunu hatırlatmak isterim stock soğutucu yetersiz kalabilir.

Hocam anakart modelinizide yazsaydınız ona göre öneride bulunabilirdim üstteki bir arkadaş güzel öneride bulunmuş neden dislike verilmiş anlamadım bu sistemin 12.nesili desteklemesi mümkün değil. i7 11700F öneririm bende lakin sağlam bir soğutucuya ihtiyacınızın olduğunu hatırlatmak isterim stock soğutucu yetersiz kalabilir.
Gigabayte b560m h anakartım. 12. Nesil destekliyor mu?

Gigabyte B560M h anakartım. 12. Nesil destekliyor mu?

Maalesef hocam desteği yok 12.nesil desteği için B660 anakartlarına bakmanız gerekmekte.Buradan anakartınızın desteklediği işlemcilere bakabilirsiniz.

Hocam anakart modelinizide yazsaydınız ona göre öneride bulunabilirdim üstteki bir arkadaş güzel öneride bulunmuş neden dislike verilmiş anlamadım bu sistemin 12.nesili desteklemesi mümkün değil. i7 11700F öneririm bende lakin sağlam bir soğutucuya ihtiyacınızın olduğunu hatırlatmak isterim stok soğutucu yetersiz kalabilir.

Kesinlikle katılıyorum özellikle 2 monitörü besleyecegi için yorulacaktir ve doğal olarak isinacaktir.

Geri
Yukarı