RX 6600 stabil sürücü önerisi

Sloty

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16GB Ram 3600MHz GoodRam
SSD veya HDD modeli
480GB M.2 SSD
Ekran kartı
MSI RX6600 8GB 2X Mech GDDR6
Anakart
MSI B450M PRO-M2 MAX
İşlemci
AMD Ryzen 5 5500
Arkadaşlar merhaba RX6600 için stabil çalışan iyi bir driver önerir misiniz şu anki sürüm 22.11.1 ve sürekli oyunlarda çökme FPS düşmesi gibi sorunlarla karşılaşıyorum hiç stabil değil 22.5.1 beğenmiyorum performansı kötü çok eski olmayacak FPS düşüklüğü yaşatmayacak stabil çalışacak driver önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba RX6600 için stabil çalışan iyi bir driver önerir misiniz şu anki sürüm 22.11.1 ve sürekli oyunlarda çökme FPS düşmesi gibi sorunlarla karşılaşıyorum hiç stabil değil 22.5.1 beğenmiyorum performansı kötü çok eski olmayacak FPS düşüklüğü yaşatmayacak stabil çalışacak driver önerilerinizi bekliyorum.
Hocam ben sorunun RX 6600 de değilde Goodram markalı RAM'lerden olabileceğini düşünüyorum.

22.5.1 ile 6900XT kullanıyorum. Eski sürücülere göre daha stabil ve özellikle boşta dururken VRAM frekansı 2000 MHz'de takılı kalmıyor. Kullandığınız işletim sistemi nedir derleme numarası ile paylaşabilir misiniz?

22.5.1 ile 6900XT kullanıyorum. Eski sürücülere göre daha stabil ve özellikle boşta dururken VRAM frekansı 2000 MHz'de takılı kalmıyor. Kullandığınız işletim sistemi nedir derleme numarası ile paylaşabilir misiniz?

Hocam Windows 11 geçtiğimden beri bir dünya sorun keşke geçmeseydim geri dön seçeneği bulunmuyor bayağı oyun yüklü gidecek diye geçemiyorum 10'a.

22.5.1 stabil olan zaten onu kullanıyo herkes başka bir sorun olabilir mi sistemde?
hocam bir deneyeyim o zaman 22.5.1'i sağ ol

Hocam ben sorunun RX 6600 de değil de goodram markalı RAM'lerden olabileceğini düşünüyorum.

Hocam RAM'ler stabil ya sorun muhtemelen driver ve işletim sisteminde.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı