RX 6600 sürücü desteklenmememesi

Yusuf Losep

Hectopat
Daha fazla  
AMD sürücülerinden memnun değilim, forumda en stabil ve en performanslı çalışan sürücüleri aradım ve 21.4.1 bilgisine ulaştım. Eski driverımı AMD cleanup ile kaldırdım tam kuracaktım ki desteklenmeyen grafik donanımı hatası aldım bir de baktım ki gerçekten 6600 destekleniyormuş bu sürücünün yerine başka daha stabil çalışan bir sürücü var mıdır 6600 destekleyen?

1681987599532.png

Ben 23.3.2 kullanıyordum 23.4.1 geçtim. İkisinde de herhangi bir sorun yaşamadım. Neyden memnun değilsiniz ya da ne gibi sorun yaşadınız?

Ben 23.3.2 kullanıyordum 23.4.1 geçtim. İkisinde de herhangi bir sorun yaşamadım. Neyden memnun değilsiniz ya da ne gibi sorun yaşadınız?
Biligsayarı ilk aldığımda hangi sürücü olduğunu bilmiyordum.Valorannta 300-400 fps arası alıyorum yüksek grafiklerde.Ama her sürücü güncellemesini yaptım,şuanda düşük grafiklerde bile 100-200 arası alıyorum.Virüs testlerini yapıyorum,bilgisayarı temizliyorum ekran kartı dışında hiç bir donanımın yazılımına dokunmadım.Sorunun ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Bu ara Valorantla ilgili çok FPS düşüş konusu geliyor. Bir Valorant oyuncusu oyunla ilgili demişti ama herkeste de rastlanmıyor. Windowsla ilgili de olabilir. Başka bir oyunda deneyip durum aynı mı ona göre öğrenebilirsiniz sorunun oyundan ya da karttan olduğunu. Karttan ise DDU ile temizleyip 23.4.1 sürümüne geçmenizi öneririm.

Bu ara Valorantla ilgili çok FPS düşüş konusu geliyor. Bir Valorant oyuncusu oyunla ilgili demişti ama herkeste de rastlanmıyor. Windowsla ilgili de olabilir. Başka bir oyunda deneyip durum aynı mı ona göre öğrenebilirsiniz sorunun oyundan ya da karttan olduğunu. Karttan ise DDU ile temizleyip 23.4.1 sürümüne geçmenizi öneririm.

Sürücüyle alakalı olduğunu düşünmemin asıl sebebide şuan son sürümden önceki sürümde oyunum 2 fps idi.Hep donuyordu bilgisayar yeni sürücüye alınca düzelmişti.

Son durum;FPS Hala aynı,sorun valoranttan kaynaklı.ama sorun çıkana kadar arkadaşın attığı sürücüde kalmaya devam edeceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı