RX 6600 sürücü tavsiyesi

DreaminquE

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10400F / SAPPHİRE Pulse RX 6600 / Asus Tuf B460-Plus / 16 GB DDR4 Xpg D30 Ram / Dark Diamond PRO 600w Kasa / 1 Tb Toshiba HDD / 250 GB Samsung EVO SSD.
Videoları tam ekran yaptığımda siyah ekran oluyor ESC yaptığımda düzeliyor. Sürücü stabil çalışmıyor. Önerebileceğiniz sürücü var mıdır?

6700XT ile 23.10.2 kullanıyorum, problemi yok. Çoğu kart için en iyi sürüm 23.9.1 sanırsam ama 23.10.2'de denemeye değer.

Öncelikle ekran kartı sürücülerini Windows'u güvenli modda başlattıktan sonra DDU aracı ile kaldırıp sıfırdan kurmanız gerekiyor. 23.9.1'i tavsiye edebilirim ancak siz yinede son sürümlerde kalmaya çalışın.

6700XT ile 23.10.2 kullanıyorum, problemi yok. Çoğu kart için en iyi sürüm 23.9.1 sanırsam ama 23.10.2'de denemeye değer.

Yeni format attım. 23.11.1 yükledim bu tarz hatalar beni şaşırttı açıkçası. 23.9.1'i denemeyi düşünüyorum.

23.10.2 deneyebilirsin.

Sorun olmadığına eminsek denemek isterim.

Öncelikle ekran kartı sürücülerini Windows'u güvenli modda başlattıktan sonra DDU aracı ile kaldırıp sıfırdan kurmanız gerekiyor. 23.9.1'i tavsiye edebilirim ancak siz yine de son sürümlerde kalmaya çalışın.

Evet MSConfig ile ön yüklemeyi güvenli önyükleme yapıp DDU yazılımı ile sildikten sonra kuruyorum genelde. Yeni format attım zaten. Ama yine de yapmam gerekiyor sanırım.

Yeni format attım. 23.11.1 yükledim bu tarz hatalar beni şaşırttı açıkçası. 23.9.1'i denemeyi düşünüyorum.

Evet MSConfig ile ön yüklemeyi güvenli önyükleme yapıp DDU yazılımı ile sildikten sonra kuruyorum genelde. Yeni format attım zaten. Ama yine de yapmam gerekiyor sanırım.
23.10.2 deneyin önce. Bu sürümde problem yaşayan görmedim.

RX 6600'ü alalı ne kadar oluyor? Ekran kartınızı çeşitli stres testlerinden geçirdiniz mi? Donanımsal bir problem olmadığından emin olmak istiyoruz.

RX 6600'ü alalı ne kadar oluyor? Ekran kartınızı çeşitli stres testlerinden geçirdiniz mi? Donanımsal bir problem olmadığından emin olmak istiyoruz.

10 Mart 2023 tarihinde satın almıştım. Stres testini yapmadım nasıl yapabilirim? Sürücüleri yükledikten sonra denemek isterim.

23.10.2 deneyin önce. Bu sürümde problem yaşayan görmedim.
Yüklüyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-05 212618.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-05 212618.png
    49 KB · Görüntüleme: 11
10 Mart 2023 tarihinde satın almıştım. Stres testini yapmadım nasıl yapabilirim? Sürücüleri yükledikten sonra denemek isterim.

Yüklüyorum.
Sürücüleri DDU veya AMD Cleanup Utility ile temizleyebilirsiniz, fark etmez ikisi de aynı terane. Daha kolay diye Cleanup Utility tercih ediyorum genelde. Temizledikten sonra kurun, daha sağlıklı olur.

Sürücüleri DDU veya AMD Cleanup Utility ile temizleyebilirsiniz, fark etmez ikisi de aynı terane. Daha kolay diye Cleanup Utility tercih ediyorum genelde. Temizledikten sonra kurun, daha sağlıklı olur.
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı