Çözüldü RX 6600 sürücü kurarken "bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor" hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yusuf31342

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartı
RX6600
İşlemci
radeon r5 5500
Yeni bir PC aldım ve ekran kartım RX6600. AMD'nin resmi sitesinden driverını indirdim ama bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor hatası alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bağlantı hatasından kaynaklı oluyor çok yüksek ihtimalle. Dosya düzgün inmiyor, o yüzden de hata veriyor. Dosyanın düzgün bir biçimde inmesini sağlarsanız hata almazsınız büyük ihtimalle.

Eğer düzgün inmesine rağmen hata almaya devam edersen, bir önceki sürümü indir. @yusuf31342

Sürücü hatalı ve eksik inmiyor, Windows ısrarla hatalı bir AMD display güncellemesi yüklüyor kaldırsanız dahi sistem otomatik geri kuruyor.
Aynı sorun hakkında açılmış konuları incelersen dediğinle alakası olmadığını görebilirsin.
Sürücü hatalı veya eksik inmiş olabilir. Tekrar indirin, eğer sorun devam ederse farklı bir tarayıcıdan deneyin.

Sürücü hatalı ve eksik inmiyor, Windows ısrarla hatalı bir AMD display güncellemesi yüklüyor kaldırsanız dahi sistem otomatik geri kuruyor.

Artı -1 Eksi
Bağlantı hatasından kaynaklı oluyor çok yüksek ihtimalle. Dosya düzgün inmiyor, o yüzden de hata veriyor. Dosyanın düzgün bir biçimde inmesini sağlarsanız hata almazsınız büyük ihtimalle.

Eğer düzgün inmesine rağmen hata almaya devam edersen, bir önceki sürümü indir. @yusuf31342

Aynı sorun hakkında açılmış konuları incelersen dediğinle alakası olmadığını görebilirsin.

Çözüm
Çok teşekkür ederim gerçekten internet hatasından kaynaklıymış sağolun @Caner Uncu

Yeni konular

Geri
Yukarı